Pats lielākais laimests kāds ir laimēts ar vienu laimējušo biļeti

Ceturtdien, tika laimēts otrais lielākais loteriju laimests ASV vēsture, un pats lielākais laimests kāds ir laimēts ar vienu laimējušo biļeti. Laimētāja ir 53 gadus vecā Mavis Wanczyk no Msačūsetsas štata. Laimests ir 758 miljonu ASV dolāru liels. Mavis, pēc laimesta iegūšanas, uzreiz aizgājusi no darba.

 

Pati laimētāja saka: ”Nespējusi noticēt ka laimējusi. Tagad, kad saprotu, ka tiešām esmu laimējusi, es jūtos nobijusies, bet būs viss labi.” “Mans sapnis ir piepildījies, es varēšu ātrāk doties pencijā!” Powerball laimesta ieguvēja slimnīcā bija nostrādājusi 32 gadus.  Mavis Wanczyk sacīja:” Tagad es gribu būt viena, būt es pati!”

 

Masačūsetsas štata loterijas oficiālie pārstāvji sacīja, ka Mavis Wanczyk ir regulāra loteriju spēlētāja, kura uz šo loteriju bija nopirkusi piecas loterijas biļetes. Mavis Wanczyk izvēlējās trīs biļetes, kurās pati izvēlējās skaitļus un divas ātrspēļu biļetes. Laimīgie skaitļi sakrituši ar tiem, kurus laimētāja izvēlējusies pati. Laimīgie skaitļi bija: 6, 7, 16, 23 un 26, kā arī Powerball papildskaitlis 4.

Pati Powerball loterija ir pavisam vienkārša, atliek tikai izvēlēties piecus skaitļus no 1 līdz 64 un izvēlēties papildskaitli no 1 līdz 26. Lai laimētu lielo laimestu visiem sešiem atzīmētajiem skaitļiem, jāsakrīt ar izlozē izkritušo bumbiņu skaitļiem.

Pats lielākais laimests kāds ir laimēts ar vienu laimējušo biļeti!

Laimestu ir iespējams izņemt 29 gadu maksājumos, vai arī vienā reizē, bet tad saņemamā summa ir ievērojami mazāka. Mavis Wanczyk izvēlējās saņemt laimestu vienā izmaksā. Pēc nodokļu nomaksas laimētāja ieguva 336 miljonus ASV dolārus.

Dažādās valstīs, vietās, štatos, loterijas laimesta ieguvējam ir “jāatrādās” sabiedrībai, pirms viņi saņem lielo laimestu un var nodoties iegūtā laimesta tērēšanai. Likums nosaka, ka laimesta ieguvēja vārdam ir jābūt publicētam vairākos mēdijos, lai pārliecinātu sabiedrību par to, ka loterijas sistēma – iekārtas, nav uzlabotas, kādam konkrētam loterijas spēlētājam par labu. Diemžēl, ne vienmēr, laimesta ieguvējs, var justies droši pēc sava vārda publiskošanas.

Tieši tā ir noticis ar, pasaulē otrā lielākā laimesta ieguvēju Mavis Wanczyk, kuru tagad apsargā policija, jo nepārtraukti, pie kaimiņu mājas durvīm klauvē sveši cilvēki un vaicā pēc jaunās miljonāres.

Powerball lielais laimests ir laimēts septiņas reizes, loterijas 23 gadu pastāvēšanas laikā, un vēl aizvien tā piesaista arvien jaunus spēlētājus.

 

Lasi arī:

You may also like...