super bingo

Super Bingo

Super bingo ir viena no interesantākajām skaitļu spēlēm televīzijā. Lai spēlētu nav jābūt profesionālim. Spēles būtība balstās uz spēlētāja skaitļu izvēli un uz nejaušības principa izlozētiem skaitļiem. Tātad, ja Jūs vēlaties spēlēt, jums ir nepieciešama spēles kvīts, kura sastāv no 75 skaitļiem, kuri ir sadalīti piecās kolonnās. Uz vienas kvīts ir iespējams aizpildīt piecus dažādus variantus, katrs aizpildīts variants palielina Jūsu izredzes uz laimestu, tomēr tas nav obligāti jādara, Jūs varat izvēlēties arī vienu spēles variantu, vai trīs, atkarībā no Jūsu finansiālajām iespējām un vēlmes laimēt. Par katru aizpildītu spēles variantu Jums būs jāmaksā.

Superbingo tiešraide

Super Bingo spēlei ir iespējams sekot līdzi tiešraidē. Super Bingo tiešraidi piedāvā portāls “TV3 Play”. Links uz Super Bingo tiešraidi: Skatīties

Raidījumu ir iespējams skatīties atkārtojumā Latvijas Loto YouTube kanālā.

Spēles noteikumi

Jums no katras kolonnas jāizvēlas četri skaitļi. Nav noteikts, kādus skaitļus izvēlēties, tie var būt jebkādi. Kad savu izvēli esat izdarījuši, Jums lejā jāatzīmē vai vēlaties piedalīties papildspēlē Džokers (kas ir par atsevišķu maksu). Lai varētu spēlēt Super bingo, Jūsu izvēlētie skaitļi tiks izdrukāti uz atsevišķas kvīts. Skaitļi uz kvīts ir sadalīti centrā un rāmī, kā arī uz šīs kvīts tiks norādīts kvīts numurs, kurš ja sakritīs ar televīzijā nosaukto numuru pavērs Jums iespēju piedalīties Super bingo klātienē un laimēt naudas balvas, u.c., balvas.

Super bingo spēles norise

Katru svētdienu plkst. 10:00 TV3 norit spēle, kur lototronā tiek izlozēti laimīgie skaitļi, pēc nejaušības principa. Sākoties izlozei, tiek noteikta robežbumbiņa, līdz kurai ir iespējams laimēt Super bingo, ja līdz šai robežbumbiņai Superbingo netiek laimēts, tad turpinās izloze par Bingo, bet Super bingo uzkrājums turpina pieaugt, lai atkal pēc nedēļas būtu iespējams laimēt lielāku summu. Kāpēc ir svarīgs iedalījums Centrā un Rāmī? Tāpēc, ka tie arī ir atsevišķi laimesti, kurus arī ir iespēja laimēt jebkuram, tajā pašā laikā, kad norit izloze. Bingo iknedēļas skaitļus Jūs varat apskatīt šeit.

Ja Jums ir laimējies, un esat nokļuvis studijā, jums ir iespēja piedalīties kādā no papildspēlēm un laimēt dažādus laimestus, sākot ar dažādu mājas tehniku beidzot ar automašīnām un naudas laimestiem. Pirmā papildspēle, diviem laimīgajiem, piedāvā laimēt kādu naudas summu, spēles būtība, tas kurš pirmais atver trīs vienādas naudas summas, no aizklātiem spēles laukumiem, šo naudas summu ir laimējis. Otrs spēlētājs, saņem mierinājuma balvu.