loterija skrāpē un laimē ir noslēgusies!

SKRĀPĒ UN LAIMĒ visu vasaru ceļā ar lieliskām balvām! Spēlē "Skrāpē un laimē!" un katru dienu iegūsti kādu no 9000 balvām!

Spēlē MONOPOLY BINGO INTERnetā!

BINGO NOTEIKUMI
Minimālā BINGO kartītes cena €0,10, reģistrējies un izmēģini! Liec likmi uz 1 līdz 4 BINGO kartītēm. Katrā kartītē ir 5×5 lauciņi. Tiek izspēlētas bingo bumbiņas (1-60 skaitļi). RTP (Spēles atdeves procents) ir 96.10%.

BINGO LAIMESTI
Bingo kartītes 2-99:1 par līniju
Iespējas kartīte 2-199:1 par līniju

Cirkle K loterija Skrāpē un laimē 1

Cirkle K loterija skrāpē un laimē 2023

ZIEMAS SPĒLE

Spēles periodā, spēli katru dienu dalībnieks var spēlēt 1 reizi. EXTRA Club lojalitātes programmas dalībniekiem ir iespēja spēlēt 1 papildus reizi – kopā 2 reizes dienā (ja dalībnieks piesakās EXTRA Club lojalitātes programmai spēles laikā – papildus spēles reize tiek pievienota nākamajā darba dienā). Spēle notiek dalībniekam noskrāpējot spēles laukumu. Spēlētājs laimē, ja noskrāpētajā laukumā ir 3 vienādi attēli.

VASARAS SPĒLE IR NOSLĒGUSIES

Noteikumi un nosacījumi

Spēli nodrošina SIA „Circle K Latvia” (uzņēmuma reģistrācijas numurs: 40003064094, juridiskā adrese: Duntes iela 6, Rīga, LV-1013, Latvija).

Spēle norisinās no 02.12.2019 līdz 13.01.2020. (ieskaitot)

Spēle norisinās visā Latvijas Republikā.

Lai pieteiktos dalībai un iegūtu plašāku informāciju par spēli, izmantojiet tiešo saiti:

www.skrapeunlaime.lv/

Ikdienas balvas:

Jebkura mazā, uz vietas ceptā smalkmaizīte par brīvu

Jebkurš Hotdogs par brīvu

Jebkurš Hotdogs ar 50% atlaidi

Jebkurš Burgers ar 50% atlaidi

Jebkurš karstais dzēriens ar 50% atlaidi

Jebkurš karstais dzēriens par brīvu

Jebkurš logu šķidrums 4L par brīvu

Degvielas atlaide, 5 centi litrā (vienam pirkumam)

Gāzēts dzeramais ūdens Circle K 1.5L par brīvu

Negāzēts dzeramais ūdens Circle K 1.5L par brīvu

Želejkonfektes Circle K par brīvu (1 iepakojums, 150gr)

Dabīgais minerālūdens ‘Re:Fresh Natural 0.765L par brīvu

Rieksti Circle K par brīvu  (1 iepakojums. 150gr)

Coca Cola, 0,33l par brīvu

Batoniņš YES (Nestle, 1 gab.) par brīvu

Batoniņš Better4Y (1 gab.) par brīvu

Šokolādes batoniņš MARS 51G par brīvu

Circle K Tīrīšanas salvetes stiklam par brīvu (1 iepakojums)

Circle K Tīrīšanas salvetes par brīvu (1 iepakojums)

Wunderbaum eglīte (1 gab.) par brīvu

BELLORA dvieļu komplekts baltā krāsā ar 68% atlaidi

BELLORA dvieļu komplekts tumši zilā krāsā ar 68% atlaidi

BELLORA lielais vannas dvielis baltā krāsā ar 75% atlaidi

BELLORA vannas istabas paklājs baltā krāsā ar 70% atlaidi

BELLORA vannas istabas paklājs tumši zilā krāsā ar 70% atlaidi

CARL SCHMIDT SOHN 200ml glāzes 2 gab. ar 60% atlaidi

CARL SCHMIDT SOHN 350 ml glāzes 2 gab. ar 60% atlaidi

SPONGEBOB SQUERPANTS bļodu komplekts ar 58% atlaidi

SPONGEBOB SQUERPANTS šķīvju komplekts ar 58% atlaidi

SPONGEBOB SQUERPANTS galda paliktņu komplekts ar 70% atlaidi

SPONGEBOB SQUERPANTS bļodu komplekts par brīvu

SPONGEBOB SQUERPANTS šķīvju komplekts par brīvu

SPONGEBOB SQUERPANTS galda paliktņu komplekts par brīvu

Circle K DĀVANU KARTE 50 EUR vērtībā

Lai piedalītos spēlē, nav nepieciešams veikt pirkumu vai maksāt dalības maksu.

Spēlētājs nelaimēs balvu, ja pirms tam jau būs laimējis balvu, bet nebūs atprečojis to stacijā. Lai laimētu atkal ir jāatprečo esošais balvas kupons.

Circle K DĀVANU  KARTES 50 EUR laimests jāsaņem septiņu dienu laikā personīgi SIA „Circle K Latvia”, juridiskā adrese: Duntes iela 6, Rīga, LV-1013, Latvija, 7. stāvā, vai norādot sev ērtu Circle K degvielas uzpildes staciju uz kuru degvielas dāvanu karte tiks nosūtīta. Degvielas dāvanu kartes tiek izsniegtas uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) un parakstot pieņemšanas un nodošanas aktu. Ar laimētājiem Circle K sazināsies personīgi.

Ja cilvēks reģistrējas Circle K EXTRA Club lojalitātes programmai – papildus spēles iespēja parādīsies tikai nākamajā dienā.

Circle K neuzņemas atbildību par pieteikumiem, kas jebkādu (t.sk. tehnisku) iemeslu dēļ nav pieņemti. Lai veiksmīgi piedalītos spēlē, Circle K iesaka izmantot tikai jaunākās un atjaunotās iOS un Android bāzes viedtālruņu programmu versijas. Spēle netiek atbalstīta uz telefoniem, kas nav viedtālruņi (nav pieejams internets un skārienjūtīgs ekrāns).

Circle K patur tiesības jebkurā brīdī un laiku pa laikam bez iepriekšēja paziņojuma veikt izmaiņas šīs spēles noteikumos, kā arī uz laiku vai pavisam pārtraukt šo spēli (tostarp, bez ierobežojumiem, ja ir notikusi krāpšana, vai arī ir radušās aizdomas par iespējamu krāpšanu).

Circle K nav atbildīgs par neprecīzu informāciju, kas saistīta ar balvām, ko dalībniekam sniegusi jebkura ar šo konkursu saistīta trešā puse.

Balvas nav iespējams apmainīt pret naudu. Balvas nav nododamas citām personām. Ja balvas nav pieejamas, uzņēmumam ir tiesības bez iepriekšēja paziņojuma jebkuru balvu aizstāt ar līdzvērtīgu preci.

Laimētās atlaides nesummējas ar citām atlaidēm.

Norēķinoties par laimestiem, kuru iegādei piešķirta atlaide, nevar izmantot Circle K uzņēmuma kartes.

Spēles laimētāji tiks izvēlēti ar programmatūras palīdzību no pieteikumiem, kas saņemti un pārbaudīti no Circle K un viņu partneru puses.

Spēles uzvarētājs uzreiz uz ievadīto telefona numuru, saņems īsziņu ar saiti uz laimestu. Laimests būs jāuzrāda Circle K DUS darbiniekam. Laimētās balvas būs iespēja saņemt Circle K DUS līdz 2020. gada 27. janvārim (ieskaitot). Ja laimētājs neizņem balvu 7 dienu laikā, Circle K patur tiesības laimēto balvu atsavināt no laimētāja un ievietot atpakaļ izlozē.

Spēli un šos noteikumus regulē Latvijas tiesību akti, un jebkuru strīdu izskatīšana notiek Latvijas tiesā.

Spēles dalībnieku personas dati tiks izmantoti tikai saskaņā ar spēkā esošo ES datu aizsardzības regulējumu (VDAR) un tie netiks izpausti trešajām pusēm bez dalībnieka iepriekšējas atļaujas. Datu drošu apstrādi veic BrandMobile Aps, Strandvejen 64D, 2900 Hellerup (uzņēmuma reģ. Nr. 36563508), Dānijā. Ja vēlaties piekļūt saviem personas datiem, lūdzu, dodaties uz saiti: circlekeurope.com

Dalībnieks piekrīt, ka SIA „Circle K Latvia” var lūgt iesniegt un apstrādāt spēles lietotāja tālruņa numuru. Tālruņa numurs tiks izmantots kā dalībnieka reģistrācijas numurs spēlei, kā arī, lai nodrošinātu balvas saņemšanu. Visu dalībnieku tālruņa numuri tiks dzēsti 30 kalendāro dienu laikā pēc spēles noslēguma. Plašākai informācijai par personas datu apstrādi lūdzam iepazīties ar Circle K Privātuma paziņojumu: www.circlek.lv

Dalībnieks piekrīt, ka SIA “Circle K Latvia” kopā ar tālruņa numuru saglabās spēles lietotāja ierīces IP adresi, kas nepieciešama, lai nodrošinātu iespējamo pretenziju izskatīšanu un samazinātu spēles ļaunprātīgu izmantošanu.

SIA “Circle K Latvia”, SIA “Circle K Business Centre” un Circle K franšīžu darbinieki nekvalificējas dāvanu kartes 50 EUR vērtībā balvas izlozei.

Ar spēli saistītie Circle K lēmumi ir galīgi, un nekāda sarakste attiecībā uz šiem lēmumiem netiks veikta.

Akcijas organizators neatbild par:

dalībnieku iespējamajiem izdevumiem, kas radušies, lietojot spēli;

sekām, kas radušās nepareizas datu sniegšanas dēļ, vai citām dalībnieka vainas dēļ radušām neprecizitātēm;

sekām, kas radušās ievadot reģistrācijas personīgos datus publiski pieejamās ierīcēs un ekrānos;

tehniskām problēmām, kuras radušās tehniskās ierīcēs, no kuras tiek veikta reģistrācija, bojājumu vai interneta traucējumu dēļ;

trešo personu vai subjektu kļūdām, nolaidību un darbībām, kuru dēļ rodas kavēšanās balvu saņemšanas vai spēles spēlēšanas laikā.

organizatora un dalībnieka tiesības un pienākumi aprakstīti tikai šajos noteikumos, kā arī spēkā esošajos normatīvajos aktos. Visai informācijai par akciju, kas atrodama reklāmas materiālos, ir informatīvs raksturs.

visas preču zīmes un citus elementus šajos materiālos aizsargā vispārīgie nosacījumi Par Preču zīmes un autortiesības intelektuālā īpašuma tiesībām, tie pieder SIA „Circle K Latvia” un tos nedrīkst izmantot bez rakstiskas SIA „Circle K Latvia” atļaujas. Neatļauta šādu materiālu izmantošana var būt pretrunā ar SIA „Circle K Latvia” vai trešo personu tiesībām.

spēles lietotājs un/vai trešās personas nedrīkst ne pilnībā, ne daļēji pārveidot, kopēt, pavairot, izstādīt, atveidot vai kādā citādā veidā publicēt vai izplatīt SIA „Circle K Latvia” materiālu.

akcijas organizatori saglabā tiesības anulēt Circle K dāvanu kartes 50 EUR laimesta rezultātus, ja atklājas, ka tās dalībnieki nav ievērojuši šajos noteikumos atrunātās prasības.

akcijas Organizētājs patur tiesības jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma veikt izmaiņas akcijas noteikumos, lai nodrošinātu akcijas drošu un godīgu norisi. Akcijas noteikumu izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža spēlē – akcijas noteikumu sadaļā.

Pieteikšanās dalībai spēlē uzskatāma par piekrišanu ievērot šos noteikumus un nosacījumus.

Bonusa spēle “Ziemassvētku kalendārs”: ar lēcieniem (klikšķi) pārvieto dāvanu pa stāviem ar mērķi to pēc iespējas ātrāk nogādāt kamanās. Punktu skaits tiek aprēķināts, ņemot vērā spēles laiku (ātrumu) un izdarīto klikšķu skaitu. Spēlējot pamata spēli “Skrāpē un laimē” katru dienu iegūsti 50 punktus bonusa spēlē “Ziemassvētku kalendārs”. Bonusa spēles rezultāti neietekmē “Skrāpē un laimē” balvu izspēli.

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Klientu servisu  www.circlek.lv/klientuserviss

Arhīvs

Cirkle K loterija Skrāpē un laimē!

Spēlē spēli „Skrāpē un laimē” un laimē vienu no 9000 ikdienas balvām katru dienu, īpašajam iknedēļas balvām un lielo noslēguma balvu – degvielu gadam.

 

Lai spēlētu spēli, Tev:

 • nepieciešams dators vai mobilā ierīce ar piekļuvi internetam vai datu apraidei;
 • ierīcei, kurā spēlē Spēli, jāatbalsta kāda no šīm pārlūkprogrammām un to attiecīgajām versijām –  Internet Explorer 9+, FireFox 20+, Google Chrome 20+, Opera 15+, Safari 5+, Android 4+, Safari (iPhone) 6+.
 • jāapmeklē vietne www.skrapeunlaime.lv
 • jāreģistrē savs mobilā tālruņa numurs (numuram jābūt reģistrētam Latvijā);
 • jāiepazīstas ar Akcijas pilnajiem noteikumiem un jāuzspiež poga Spēlēt
 • ar peles palīdzību (datoriem) vai ar pirksta spilventiņu (mobilajām ierīcēm) ir jānoņem virtuālās kartiņas virsslānis. „Noberzējot” virtuālās kartiņas virsslāni, uz tā būs redzamas deviņas ikonas – ja trīs no tām ir “dāvaniņu” ikonas, apsveicam, esi laimējis. Uz Tavu mobilo tālruni tiks nosūtīta īsziņa.

Laimestu varēsi saņemt pilna servisa Circle K degvielas uzpildes stacijā vai Circle K veikalā Vecrīgā īsziņa norādītajā laika periodā. Īsziņas saturā būs balvas pilnais nosaukums, balvas saņemšanas kods, kas ir jāuzrāda pārdevējam balvas saņemšanai, un koda derīguma termiņš. Pievērs uzmanību, ka balvu pieejamība DUS ir atkarīga no preču sortimenta katrā konkrētā stacijā (precīza informācija pilnajos noteikumos).
Lai saņemtu balvu, pārdevējam pie kases un jāuzrāda īsziņa ar balvas informāciju, lai pārdevējs varētu ievadīt balvas saņemšanas kodu. Ja esi laimējis atlaidi degvielai, uzpildies un tad dodies pie kases un uzrādi pārdevējam īsziņu.
Svarīgi! Katrs kods ir unikāls un ir izmantojams tikai vienu reizi!

 
Spēli vari spēlēt vienu reizi dienā.

Skrāpē un laimē lietošanas noteikumi:

1.   Akcijas organizētājs un Spēles nodrošinātājs:
1.1.  SIA „Circle K Latvia” (uzņēmuma reģistrācijas numurs: 40003064094, juridiskā adrese: Duntes iela 6, Rīga, LV-1013, Latvija).

2.     Akcijas norises periods:
2.1.   Akcija norisinās no 06.11.2017. – 28.01.2018. (ieskaitot)

3.     Akcijas norises vieta:
3.1.Akcija norisinās visā Latvijas Republikā.

4.     Ikdienas balvas:
4.1.Jebkura mazā uz vietas ceptā smalkmaizīte -50%
4.2.Jebkura mazā uz vietas ceptā smalkmaizīte par brīvu
4.3.Jebkurš donats-50%
4.4.Jebkurš donats par brīvu
4.5.Jebkurš L izmēra karstais dzēriens -50%
4.6.Jebkurš L izmēra karstais dzēriens par brīvu
4.7.Saldējuma kokteilis -50%
4.8.Saldējuma kokteilis par brīvu
4.9.Gāzēts dzeramais ūdens Circle K 0.5L par brīvu
4.10.      Gāzēts dzeramais ūdens Circle K 0.5L Water 0.5L -50%
4.11.      Negāzēts dzeramais ūdens Circle K 0.5L 0.5L par brīvu
4.12.      Negāzēts dzeramais ūdens Circle K 0.5L l Water 0.5L -50%
4.13.      Mitrās salvetes auto tīrīšanai Circle K par brīvu
4.14.      Mitrās salvetes auto tīrīšanai Circle K -50%
4.15.      Mitrās salvetes stiklu tīrīšanai Circle L par brīvu
4.16.      Mitrās salvetes stiklu tīrīšanai Circle K -50%
4.17.      Ziemas logu šķidrums Statoil 4L  -50%
4.18.      Ziemas logu šķidrums Statoil 4L  par brīvu
4.19.      Želejkonfektes Circle K -50%
4.20.      Želejkonfektes Circle K par brīvu
4.21.      Coca-Cola 0.33l par brīvu
4.22.      Jebkurš hotdogs par brīvu
4.23.      Jebkurš hotdogs -50%
4.24.      Jebkurš burgers par brīvu
4.25.      Jebkurš burgers -50%
4.26.      Circle K krāšanas akcijas uzlīmes (15 gab)
4.27.      Degvielas atlaide nedēļai 5 centi litrā
4.28.      Papildus spēle

5.     Iknedēļas balvas:
5.1.Kafija mēnesim – 31 kafijas kupons
5.2.Automazgāšana mēnesim – 4 Zelta automazgāšanas kuponi
5.3.Degviela mēnesim – dāvanu karte 120 eiro apmērā degvielas iegādei

6.     Lielā noslēguma balva – degviela gadam jeb dāvanu karte 1440 eiro apmērā degvielas iegādei

7.     Piedalīšanās noteikumi:
7.1.Akcijas dalībnieks, turpmāk tekstā saukts „Dalībnieks” drīkst būt ikviena Latvijas Republikas privātpersona jebkurā vecumā.
7.2.Lai piedalītos akcijā, Dalībniekam jāapmeklē interneta vietnē www.skrapeunlaime.lv esošā spēle „Skrāpē un laimē!”, turpmākajā tekstā – Spēle,
7.3.Lai spēlētu Spēli:
7.3.1.     Mobilajai ierīcei vai datoram, kurā spēlē Spēli, nepieciešama piekļuve aktīvai datu apraidei (mobilais internets, piekļuve bezvadu internetam, interneta kabelis);
7.3.2.     Ierīcei, kurā spēlē Spēli, jāatbalsta kāda no šīm pārlūkprogrammām un to attiecīgajām versijām –  Internet Explorer 9+, FireFox 20+, Google Chrome 20+, Opera 15+, Safari 5+, Android 4+, Safari (iPhone) 6+.
7.3.3.     Akcijas dalībniekam jābūt Latvijā reģistrētam tālruņa numuram.
7.3.4.     Dalībniekam jāiepazīstas ar Akcijas pilnajiem noteikumiem.
7.4.Dalībniekam, lai uzsāktu Spēli, jāievada savs tālruņa numurs.
7.4.1.     Ievadītajam tālruņa numuram jābūt reģistrētam Latvijā;
7.5.Kad reģistrēts tālruņa numurs, Dalībniekam, izpildot „berzējošas” kustības ar pirksta spilventiņu, „jānoberzē” uz ekrāna redzamās virtuālās kartiņas virsslānis.
7.6.Ja, „noberzējot” virtuālās kartiņas virsslāni:
7.6.1.     Ir redzamas trīs vienādas ikonas, Dalībnieks ir laimējis;
7.6.2.     Nav redzamas trīs vienādas ikonas, Dalībnieks nav laimējis.
7.7.Dalībnieks var spēlēt Spēli 1 (vienu) reizi dienā.
7.7.1.     Dalībnieki, kuri, izpildot Akcijas noteikumos 7. punktā minētās darbības, laimē balvu “Papildus spēle”, var atkārtoti spēlēt 1 (vienu) Spēles kārtu.
7.8.Ja Dalībnieks nav laimējis, viņam tiek dota iespēja pieteikties iknedēļas un lielās noslēguma balvas izlozē.
7.9.Ja Dalībnieks ir laimējis ikdienas balvu, tas, uz norādīto tālruņa numuru, saņems īsziņu ar balvas nosaukumu, balvas saņemšanas kodu un tā derīguma termiņu.
7.9.1.     Dalībnieks, kas laimējis punktā balvu “Papildus spēle”, īsziņu ar norādi, ka laimējis balvu, nesaņem. Papildus spēles kārta pieejama uzreiz.
7.10.      Spēles lietotājs piekrīt, ka SIA „Circle K Latvia” var lūgt iesniegt un apstrādāt spēles lietotāja tālruņa numuru, lai nodrošinātu balvas saņemšanu.

8.     Balvu saņemšana:
8.1.Laimētājam, kas laimējis kādu no punktā 4 norādītajām balvām, uz reģistrācijā norādīto tālruņa numuru, tiks nosūtīta īsziņa ar balvas nosaukumu, balvas saņemšanas kodu un tā derīguma termiņu (izņemot 4.28 punktā minēto balvu).
8.2.Saņemto īsziņu dalībnieks nedrīkst pārsūtīt – balvas saņemšanai ir derīga tikai oriģināla īsziņa, kuras sūtītājs ir Circle K.
8.3.Laimētājs, kurš saņēmis īsziņu par laimestu, savu balvu var izņemt pilna servisa Circle K degvielas uzpildes stacijā īsziņā minētajā laika posmā.
8.3.1.     Lai saņemtu 4.1-4.21  punktos norādītās balvas, laimētājam jāierodas pilna servisa degvielas uzpildes stacijā jāpaņem attiecīgā balva, jādodas pie kases un jānodod prece pārdevējam, uzrādot īsziņu ar informāciju par laimestu. Pārdevējs izmantos īsziņā iekļauto balvas saņemšanas kodu, lai piešķirtu jums attiecīgo balvu.
8.3.2.     Lai saņemtu 4.22 – 4.26  punktos norādītā balvas, laimētājam jāierodas pilna servisa degvielas uzpildes stacijā, jādodas pie kases, jāinformē pārdevējs, ka vēlas izņemt balvu, un jāuzrāda laimestu apstiprinošā īsziņa. Pārdevējs izmantos īsziņā iekļauto balvas saņemšanas kodu, lai piešķirtu attiecīgo balvu.

8.3.3.     Svarīgi! Katrs balvu saņemšanas kods ir unikāls un to var izmantot tikai vienu reizi un īsziņā minētajā laika periodā.
8.3.4.     Laimētājs, kas ir saņēmis balvu 4.27. ”Degvielas atlaide nedēļai 5 centi litrā” var izmantot šo atlaidi neierobežotu reižu skaitu īsziņā minētajā laika periodā. Lai saņemtu balvu, laimētājam ir jāuzpilda degviela, tad jādodas pie kases un jāuzrāda laimestu apliecinošā īsziņa.
8.4.Balvas var saņemt Circle K pilna servisa degvielas uzpildes stacijās
8.4.1.     Balvas nr 4.24 – 4.25 nav iespējams saņemt Circle K DUS Daugmalē un Jelgavā. Satiksmes ielā 29
8.4.2.     Balvas 4.7-4.8 ir iespējams saņemt šajās Circle K DUS 
8.5.Ja Dalībnieks nav laimējis, viņam tiek dota iespēja pieteikties iknedēļas un lielās noslēguma balvas izlozē.
8.5.1.     Iknedēļas balvu laimētāji tiek izlozēti katru pirmdienu sākot ar 13.11.2017. līdz 29.01.2018. Laimētāju saraksts tiks publicēts skrapeunlaime.lv un ar laimētājiem sazināsies personīgi.
8.5.2.     Lielo balvu izlozēs 29.01.2018., laimētājs tiks publicēts skrapeunlaime.lv un ar laimētāju sazināsies personīgi.

8.6.Balvas netiek mainītas pret citu balvu, izmaksātas naudā vai sūtītas pa pastu.
8.7.Laimētās atlaides nesummējās ar citām atlaidēm.
8.8.Norēķinoties par laimestiem, kuru iegādei piešķirta atlaide, nevar izmantot Circle K uzņēmuma kartes.
8.9.Balvu skaits Circle K degvielas uzpildes stacijās var būt īslaicīgi ierobežots. Laimētājs par Balvas pieejamību var uzzināt, apmeklējot Circle K degvielas uzpildes staciju vai zvanot pa tālruni (Degvielas uzpildes staciju tālruņa numurus atrast šeit: https://www.circlek.lv/lv_LV/pg1334073174978/kontakti/Stacijut%C4%ABkls.html

9.     Pretenzijas un to izskatīšana:
9.1.  Dalībnieks ir tiesīgs izteikt pretenzijas par akcijas norisi, iesniedzot Organizatoram SIA „CircleK Latvia” birojā, Duntes iela 6, Rīga, LV-1013, Latvija, rakstisku iesniegumu līdz 2018. gada 28. janvārim. Šī termiņa ievērošanu apliecina pasta zīmogs uz aploksnes.
9.2.  Pretenzija iesniedzama rakstveidā, tajā norādot sūdzības iesniedzēja vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju, pilnīgu un precīzu iebildumu saturu un pamatojumu.
9.3.  Visas korekti sastādītās pretenzijas tiks izskatītas un Dalībniekam tiks sniegta atbilde 15 (piecpadsmit) kalendāro dienu laikā no rakstiska iesnieguma saņemšanas dienas. Šī termiņa ievērošanu apliecina pasta zīmogs uz aploksnes.

10.  Papildus noteikumi:
10.1.       Akcijas organizators neatbild par:
10.1.1.  Dalībnieku iespējamajiem izdevumiem, kas radušies, lietojot akcijas Spēli;
10.1.2.  sekām, kas radušās nepareizas datu sniegšanas dēļ vai citām Dalībnieka vainas dēļ radušām neprecizitātēm;
10.1.3.  tehniskām problēmām, kuras radušās tehniskās ierīces, no kuras tiek veikta reģistrācija, bojājumu vai interneta traucējumu dēļ;
10.1.4.  trešo personu vai subjektu kļūdām, nolaidību un darbībām, kuru dēļ rodas kavēšanās balvu saņemšanas vai Spēles spēlēšanas laikā.
10.2.       Organizatora un Dalībnieka tiesības un pienākumi aprakstīti tikai šajos noteikumos, kā arī spēkā esošajos normatīvajos aktos. Visai informācijai par Akciju, kas atrodama reklāmas materiālos, ir informatīvs raksturs.
10.3.       Dalībnieka piedalīšanās Akcijā nozīmē, ka Dalībnieks piekrīt normām, kas paredzētas šajos noteikumos.
10.4.       Visas preču zīmes un citus elementus šajos materiālos aizsargā vispārīgie nosacījumi Par Preču zīmes un autortiesības intelektuālā īpašuma tiesībām, tie pieder SIA „Circle K Latvia” un tos nedrīkst izmantot bez rakstiskas SIA „Circle K Latvia” atļaujas. Neatļauta šādu materiālu izmantošana var būt pretrunā ar SIA „Circle K Latvia” vai trešo personu tiesībām.
10.5.       Spēles lietotājs un/vai trešās personas nedrīkst ne pilnībā, ne daļēji pārveidot, kopēt, pavairot, izstādīt, atveidot vai kādā citādā veidā publicēt vai izplatīt SIA „Circle K Latvia” materiālu.
10.6.       SIA Circle K Latvia un Circle K franšīžu darbinieki nekvalificējas iknedēļas un lielās balvas izlozei.
10.7.       Akcijas norises kārtību Organizators ir noteicis šajos noteikumos. Visi Akcijas Organizatora lēmumi Akcijas norises laikā ir galīgi un visiem Dalībniekiem saistoši.
10.8.       Akcijas organizatori saglabā tiesības anulēt balvu izlozes rezultātus, ja atklājas, ka tās dalībnieki nav ievērojuši šajos noteikumos atrunātās prasības. Kā arī, organizatori saglabā tiesības dzēst dalībnieka reģistrāciju un līdz ar to konkrētā dalībnieka rezultātus, ja atklājas, ka dalībnieks nav ievērojis šajos noteikumos atrunātās prasības.
10.9.       Visus radušos strīdus risina saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.
10.10.    Akcijas Organizētājs patur tiesības jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma veikt izmaiņas akcijas noteikumos, lai nodrošinātu akcijas drošu un godīgu norisi. Akcijas noteikumu izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža Spēlē – akcijas noteikumu sadaļā.
10.11.    Akcijas noteikumi pieejami Spēlē – akcijas noteikumu sadaļā.

Neskaidrību gadījumā sazinies ar Circle K diennakts bezmaksas informatīvo tālruni +371 80009005.

Noteikumi un nosacījumi

Spēli nodrošina SIA „Circle K Latvia” (uzņēmuma reģistrācijas numurs: 40003064094, juridiskā adrese: Duntes iela 6, Rīga, LV-1013, Latvija).

Spēle norisinās no 02.12.2019 līdz 13.01.2020. (ieskaitot)

Spēle norisinās visā Latvijas Republikā.

Lai pieteiktos dalībai un iegūtu plašāku informāciju par spēli, izmantojiet tiešo saiti:

www.skrapeunlaime.lv/

Spēles periodā, spēli katru dienu dalībnieks var spēlēt 1 reizi. EXTRA Club lojalitātes programmas dalībniekiem ir iespēja spēlēt 1 papildus reizi – kopā 2 reizes dienā (ja dalībnieks piesakās EXTRA Club lojalitātes programmai spēles laikā – papildus spēles reize tiek pievienota nākamajā darba dienā). Spēle notiek dalībniekam noskrāpējot spēles laukumu. Spēlētājs laimē, ja noskrāpētajā laukumā ir 3 vienādi attēli.

Ikdienas balvas:

Jebkura mazā, uz vietas ceptā smalkmaizīte par brīvu

Jebkurš Hotdogs par brīvu

Jebkurš Hotdogs ar 50% atlaidi

Jebkurš Burgers ar 50% atlaidi

Jebkurš karstais dzēriens ar 50% atlaidi

Jebkurš karstais dzēriens par brīvu

Jebkurš logu šķidrums 4L par brīvu

Degvielas atlaide, 5 centi litrā (vienam pirkumam)

Gāzēts dzeramais ūdens Circle K 1.5L par brīvu

Negāzēts dzeramais ūdens Circle K 1.5L par brīvu

Želejkonfektes Circle K par brīvu (1 iepakojums, 150gr)

Dabīgais minerālūdens ‘Re:Fresh Natural 0.765L par brīvu

Rieksti Circle K par brīvu  (1 iepakojums. 150gr)

Coca Cola, 0,33l par brīvu

Batoniņš YES (Nestle, 1 gab.) par brīvu

Batoniņš Better4Y (1 gab.) par brīvu

Šokolādes batoniņš MARS 51G par brīvu

Circle K Tīrīšanas salvetes stiklam par brīvu (1 iepakojums)

Circle K Tīrīšanas salvetes par brīvu (1 iepakojums)

Wunderbaum eglīte (1 gab.) par brīvu

BELLORA dvieļu komplekts baltā krāsā ar 68% atlaidi

BELLORA dvieļu komplekts tumši zilā krāsā ar 68% atlaidi

BELLORA lielais vannas dvielis baltā krāsā ar 75% atlaidi

BELLORA vannas istabas paklājs baltā krāsā ar 70% atlaidi

BELLORA vannas istabas paklājs tumši zilā krāsā ar 70% atlaidi

CARL SCHMIDT SOHN 200ml glāzes 2 gab. ar 60% atlaidi

CARL SCHMIDT SOHN 350 ml glāzes 2 gab. ar 60% atlaidi

SPONGEBOB SQUERPANTS bļodu komplekts ar 58% atlaidi

SPONGEBOB SQUERPANTS šķīvju komplekts ar 58% atlaidi

SPONGEBOB SQUERPANTS galda paliktņu komplekts ar 70% atlaidi

SPONGEBOB SQUERPANTS bļodu komplekts par brīvu

SPONGEBOB SQUERPANTS šķīvju komplekts par brīvu

SPONGEBOB SQUERPANTS galda paliktņu komplekts par brīvu

Circle K DĀVANU KARTE 50 EUR vērtībā

Lai piedalītos spēlē, nav nepieciešams veikt pirkumu vai maksāt dalības maksu.

Spēlētājs nelaimēs balvu, ja pirms tam jau būs laimējis balvu, bet nebūs atprečojis to stacijā. Lai laimētu atkal ir jāatprečo esošais balvas kupons.

Circle K DĀVANU  KARTES 50 EUR laimests jāsaņem septiņu dienu laikā personīgi SIA „Circle K Latvia”, juridiskā adrese: Duntes iela 6, Rīga, LV-1013, Latvija, 7. stāvā, vai norādot sev ērtu Circle K degvielas uzpildes staciju uz kuru degvielas dāvanu karte tiks nosūtīta. Degvielas dāvanu kartes tiek izsniegtas uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) un parakstot pieņemšanas un nodošanas aktu. Ar laimētājiem Circle K sazināsies personīgi.

Ja cilvēks reģistrējas Circle K EXTRA Club lojalitātes programmai – papildus spēles iespēja parādīsies tikai nākamajā dienā.

Circle K neuzņemas atbildību par pieteikumiem, kas jebkādu (t.sk. tehnisku) iemeslu dēļ nav pieņemti. Lai veiksmīgi piedalītos spēlē, Circle K iesaka izmantot tikai jaunākās un atjaunotās iOS un Android bāzes viedtālruņu programmu versijas. Spēle netiek atbalstīta uz telefoniem, kas nav viedtālruņi (nav pieejams internets un skārienjūtīgs ekrāns).

Circle K patur tiesības jebkurā brīdī un laiku pa laikam bez iepriekšēja paziņojuma veikt izmaiņas šīs spēles noteikumos, kā arī uz laiku vai pavisam pārtraukt šo spēli (tostarp, bez ierobežojumiem, ja ir notikusi krāpšana, vai arī ir radušās aizdomas par iespējamu krāpšanu).

Circle K nav atbildīgs par neprecīzu informāciju, kas saistīta ar balvām, ko dalībniekam sniegusi jebkura ar šo konkursu saistīta trešā puse.

Balvas nav iespējams apmainīt pret naudu. Balvas nav nododamas citām personām. Ja balvas nav pieejamas, uzņēmumam ir tiesības bez iepriekšēja paziņojuma jebkuru balvu aizstāt ar līdzvērtīgu preci.

Laimētās atlaides nesummējas ar citām atlaidēm.

Norēķinoties par laimestiem, kuru iegādei piešķirta atlaide, nevar izmantot Circle K uzņēmuma kartes.

Spēles laimētāji tiks izvēlēti ar programmatūras palīdzību no pieteikumiem, kas saņemti un pārbaudīti no Circle K un viņu partneru puses.

Spēles uzvarētājs uzreiz uz ievadīto telefona numuru, saņems īsziņu ar saiti uz laimestu. Laimests būs jāuzrāda Circle K DUS darbiniekam. Laimētās balvas būs iespēja saņemt Circle K DUS līdz 2020. gada 27. janvārim (ieskaitot). Ja laimētājs neizņem balvu 7 dienu laikā, Circle K patur tiesības laimēto balvu atsavināt no laimētāja un ievietot atpakaļ izlozē.

Spēli un šos noteikumus regulē Latvijas tiesību akti, un jebkuru strīdu izskatīšana notiek Latvijas tiesā.

Spēles dalībnieku personas dati tiks izmantoti tikai saskaņā ar spēkā esošo ES datu aizsardzības regulējumu (VDAR) un tie netiks izpausti trešajām pusēm bez dalībnieka iepriekšējas atļaujas. Datu drošu apstrādi veic BrandMobile Aps, Strandvejen 64D, 2900 Hellerup (uzņēmuma reģ. Nr. 36563508), Dānijā. Ja vēlaties piekļūt saviem personas datiem, lūdzu, dodaties uz saiti: circlekeurope.com

Dalībnieks piekrīt, ka SIA „Circle K Latvia” var lūgt iesniegt un apstrādāt spēles lietotāja tālruņa numuru. Tālruņa numurs tiks izmantots kā dalībnieka reģistrācijas numurs spēlei, kā arī, lai nodrošinātu balvas saņemšanu. Visu dalībnieku tālruņa numuri tiks dzēsti 30 kalendāro dienu laikā pēc spēles noslēguma. Plašākai informācijai par personas datu apstrādi lūdzam iepazīties ar Circle K Privātuma paziņojumu:

Dalībnieks piekrīt, ka SIA “Circle K Latvia” kopā ar tālruņa numuru saglabās spēles lietotāja ierīces IP adresi, kas nepieciešama, lai nodrošinātu iespējamo pretenziju izskatīšanu un samazinātu spēles ļaunprātīgu izmantošanu.

SIA “Circle K Latvia”, SIA “Circle K Business Centre” un Circle K franšīžu darbinieki nekvalificējas dāvanu kartes 50 EUR vērtībā balvas izlozei.

Ar spēli saistītie Circle K lēmumi ir galīgi, un nekāda sarakste attiecībā uz šiem lēmumiem netiks veikta.

Akcijas organizators neatbild par:

dalībnieku iespējamajiem izdevumiem, kas radušies, lietojot spēli;

sekām, kas radušās nepareizas datu sniegšanas dēļ, vai citām dalībnieka vainas dēļ radušām neprecizitātēm;

sekām, kas radušās ievadot reģistrācijas personīgos datus publiski pieejamās ierīcēs un ekrānos;

tehniskām problēmām, kuras radušās tehniskās ierīcēs, no kuras tiek veikta reģistrācija, bojājumu vai interneta traucējumu dēļ;

trešo personu vai subjektu kļūdām, nolaidību un darbībām, kuru dēļ rodas kavēšanās balvu saņemšanas vai spēles spēlēšanas laikā.

organizatora un dalībnieka tiesības un pienākumi aprakstīti tikai šajos noteikumos, kā arī spēkā esošajos normatīvajos aktos. Visai informācijai par akciju, kas atrodama reklāmas materiālos, ir informatīvs raksturs.

visas preču zīmes un citus elementus šajos materiālos aizsargā vispārīgie nosacījumi Par Preču zīmes un autortiesības intelektuālā īpašuma tiesībām, tie pieder SIA „Circle K Latvia” un tos nedrīkst izmantot bez rakstiskas SIA „Circle K Latvia” atļaujas. Neatļauta šādu materiālu izmantošana var būt pretrunā ar SIA „Circle K Latvia” vai trešo personu tiesībām.

spēles lietotājs un/vai trešās personas nedrīkst ne pilnībā, ne daļēji pārveidot, kopēt, pavairot, izstādīt, atveidot vai kādā citādā veidā publicēt vai izplatīt SIA „Circle K Latvia” materiālu.

akcijas organizatori saglabā tiesības anulēt Circle K dāvanu kartes 50 EUR laimesta rezultātus, ja atklājas, ka tās dalībnieki nav ievērojuši šajos noteikumos atrunātās prasības.

akcijas Organizētājs patur tiesības jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma veikt izmaiņas akcijas noteikumos, lai nodrošinātu akcijas drošu un godīgu norisi. Akcijas noteikumu izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža spēlē – akcijas noteikumu sadaļā.

Pieteikšanās dalībai spēlē uzskatāma par piekrišanu ievērot šos noteikumus un nosacījumus.

Bonusa spēle “Ziemassvētku kalendārs”: ar lēcieniem (klikšķi) pārvieto dāvanu pa stāviem ar mērķi to pēc iespējas ātrāk nogādāt kamanās. Punktu skaits tiek aprēķināts, ņemot vērā spēles laiku (ātrumu) un izdarīto klikšķu skaitu. Spēlējot pamata spēli “Skrāpē un laimē” katru dienu iegūsti 50 punktus bonusa spēlē “Ziemassvētku kalendārs”. Bonusa spēles rezultāti neietekmē “Skrāpē un laimē” balvu izspēli.

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Klientu servisu

Arhīvs


Cirkle K loterija Skrāpē un laimē!

Spēlē spēli „Skrāpē un laimē” un laimē vienu no 9000 ikdienas balvām katru dienu, īpašajam iknedēļas balvām un lielo noslēguma balvu – degvielu gadam.

 

Lai spēlētu spēli, Tev:

 • nepieciešams dators vai mobilā ierīce ar piekļuvi internetam vai datu apraidei;
 • ierīcei, kurā spēlē Spēli, jāatbalsta kāda no šīm pārlūkprogrammām un to attiecīgajām versijām –  Internet Explorer 9+, FireFox 20+, Google Chrome 20+, Opera 15+, Safari 5+, Android 4+, Safari (iPhone) 6+.
 • jāapmeklē vietne www.skrapeunlaime.lv
 • jāreģistrē savs mobilā tālruņa numurs (numuram jābūt reģistrētam Latvijā);
 • jāiepazīstas ar Akcijas pilnajiem noteikumiem un jāuzspiež poga Spēlēt
 • ar peles palīdzību (datoriem) vai ar pirksta spilventiņu (mobilajām ierīcēm) ir jānoņem virtuālās kartiņas virsslānis. „Noberzējot” virtuālās kartiņas virsslāni, uz tā būs redzamas deviņas ikonas – ja trīs no tām ir “dāvaniņu” ikonas, apsveicam, esi laimējis. Uz Tavu mobilo tālruni tiks nosūtīta īsziņa.

Laimestu varēsi saņemt pilna servisa Circle K degvielas uzpildes stacijā vai Circle K veikalā Vecrīgā īsziņa norādītajā laika periodā. Īsziņas saturā būs balvas pilnais nosaukums, balvas saņemšanas kods, kas ir jāuzrāda pārdevējam balvas saņemšanai, un koda derīguma termiņš. Pievērs uzmanību, ka balvu pieejamība DUS ir atkarīga no preču sortimenta katrā konkrētā stacijā (precīza informācija pilnajos noteikumos).
Lai saņemtu balvu, pārdevējam pie kases un jāuzrāda īsziņa ar balvas informāciju, lai pārdevējs varētu ievadīt balvas saņemšanas kodu. Ja esi laimējis atlaidi degvielai, uzpildies un tad dodies pie kases un uzrādi pārdevējam īsziņu.
Svarīgi! Katrs kods ir unikāls un ir izmantojams tikai vienu reizi!

 

Spēli vari spēlēt vienu reizi dienā.

Skrāpē un laimē lietošanas noteikumi:

1.   Akcijas organizētājs un Spēles nodrošinātājs:
1.1.  SIA „Circle K Latvia” (uzņēmuma reģistrācijas numurs: 40003064094, juridiskā adrese: Duntes iela 6, Rīga, LV-1013, Latvija).

2.     Akcijas norises periods:
2.1.   Akcija norisinās no 06.11.2017. – 28.01.2018. (ieskaitot)

3.     Akcijas norises vieta:
3.1.Akcija norisinās visā Latvijas Republikā.

4.     Ikdienas balvas:
4.1.Jebkura mazā uz vietas ceptā smalkmaizīte -50%
4.2.Jebkura mazā uz vietas ceptā smalkmaizīte par brīvu
4.3.Jebkurš donats-50%
4.4.Jebkurš donats par brīvu
4.5.Jebkurš L izmēra karstais dzēriens -50%
4.6.Jebkurš L izmēra karstais dzēriens par brīvu
4.7.Saldējuma kokteilis -50%
4.8.Saldējuma kokteilis par brīvu
4.9.Gāzēts dzeramais ūdens Circle K 0.5L par brīvu
4.10.      Gāzēts dzeramais ūdens Circle K 0.5L Water 0.5L -50%
4.11.      Negāzēts dzeramais ūdens Circle K 0.5L 0.5L par brīvu
4.12.      Negāzēts dzeramais ūdens Circle K 0.5L l Water 0.5L -50%
4.13.      Mitrās salvetes auto tīrīšanai Circle K par brīvu
4.14.      Mitrās salvetes auto tīrīšanai Circle K -50%
4.15.      Mitrās salvetes stiklu tīrīšanai Circle L par brīvu
4.16.      Mitrās salvetes stiklu tīrīšanai Circle K -50%
4.17.      Ziemas logu šķidrums Statoil 4L  -50%
4.18.      Ziemas logu šķidrums Statoil 4L  par brīvu
4.19.      Želejkonfektes Circle K -50%
4.20.      Želejkonfektes Circle K par brīvu
4.21.      Coca-Cola 0.33l par brīvu
4.22.      Jebkurš hotdogs par brīvu
4.23.      Jebkurš hotdogs -50%
4.24.      Jebkurš burgers par brīvu
4.25.      Jebkurš burgers -50%
4.26.      Circle K krāšanas akcijas uzlīmes (15 gab)
4.27.      Degvielas atlaide nedēļai 5 centi litrā
4.28.      Papildus spēle

5.     Iknedēļas balvas:
5.1.Kafija mēnesim – 31 kafijas kupons
5.2.Automazgāšana mēnesim – 4 Zelta automazgāšanas kuponi
5.3.Degviela mēnesim – dāvanu karte 120 eiro apmērā degvielas iegādei

6.     Lielā noslēguma balva – degviela gadam jeb dāvanu karte 1440 eiro apmērā degvielas iegādei

7.     Piedalīšanās noteikumi:
7.1.Akcijas dalībnieks, turpmāk tekstā saukts „Dalībnieks” drīkst būt ikviena Latvijas Republikas privātpersona jebkurā vecumā.
7.2.Lai piedalītos akcijā, Dalībniekam jāapmeklē interneta vietnē www.skrapeunlaime.lv esošā spēle „Skrāpē un laimē!”, turpmākajā tekstā – Spēle,
7.3.Lai spēlētu Spēli:
7.3.1.     Mobilajai ierīcei vai datoram, kurā spēlē Spēli, nepieciešama piekļuve aktīvai datu apraidei (mobilais internets, piekļuve bezvadu internetam, interneta kabelis);
7.3.2.     Ierīcei, kurā spēlē Spēli, jāatbalsta kāda no šīm pārlūkprogrammām un to attiecīgajām versijām –  Internet Explorer 9+, FireFox 20+, Google Chrome 20+, Opera 15+, Safari 5+, Android 4+, Safari (iPhone) 6+.
7.3.3.     Akcijas dalībniekam jābūt Latvijā reģistrētam tālruņa numuram.
7.3.4.     Dalībniekam jāiepazīstas ar Akcijas pilnajiem noteikumiem.
7.4.Dalībniekam, lai uzsāktu Spēli, jāievada savs tālruņa numurs.
7.4.1.     Ievadītajam tālruņa numuram jābūt reģistrētam Latvijā;
7.5.Kad reģistrēts tālruņa numurs, Dalībniekam, izpildot „berzējošas” kustības ar pirksta spilventiņu, „jānoberzē” uz ekrāna redzamās virtuālās kartiņas virsslānis.
7.6.Ja, „noberzējot” virtuālās kartiņas virsslāni:
7.6.1.     Ir redzamas trīs vienādas ikonas, Dalībnieks ir laimējis;
7.6.2.     Nav redzamas trīs vienādas ikonas, Dalībnieks nav laimējis.
7.7.Dalībnieks var spēlēt Spēli 1 (vienu) reizi dienā.
7.7.1.     Dalībnieki, kuri, izpildot Akcijas noteikumos 7. punktā minētās darbības, laimē balvu “Papildus spēle”, var atkārtoti spēlēt 1 (vienu) Spēles kārtu.
7.8.Ja Dalībnieks nav laimējis, viņam tiek dota iespēja pieteikties iknedēļas un lielās noslēguma balvas izlozē.
7.9.Ja Dalībnieks ir laimējis ikdienas balvu, tas, uz norādīto tālruņa numuru, saņems īsziņu ar balvas nosaukumu, balvas saņemšanas kodu un tā derīguma termiņu.
7.9.1.     Dalībnieks, kas laimējis punktā balvu “Papildus spēle”, īsziņu ar norādi, ka laimējis balvu, nesaņem. Papildus spēles kārta pieejama uzreiz.
7.10.      Spēles lietotājs piekrīt, ka SIA „Circle K Latvia” var lūgt iesniegt un apstrādāt spēles lietotāja tālruņa numuru, lai nodrošinātu balvas saņemšanu.

8.     Balvu saņemšana:
8.1.Laimētājam, kas laimējis kādu no punktā 4 norādītajām balvām, uz reģistrācijā norādīto tālruņa numuru, tiks nosūtīta īsziņa ar balvas nosaukumu, balvas saņemšanas kodu un tā derīguma termiņu (izņemot 4.28 punktā minēto balvu).
8.2.Saņemto īsziņu dalībnieks nedrīkst pārsūtīt – balvas saņemšanai ir derīga tikai oriģināla īsziņa, kuras sūtītājs ir Circle K.
8.3.Laimētājs, kurš saņēmis īsziņu par laimestu, savu balvu var izņemt pilna servisa Circle K degvielas uzpildes stacijā īsziņā minētajā laika posmā.
8.3.1.     Lai saņemtu 4.1-4.21  punktos norādītās balvas, laimētājam jāierodas pilna servisa degvielas uzpildes stacijā jāpaņem attiecīgā balva, jādodas pie kases un jānodod prece pārdevējam, uzrādot īsziņu ar informāciju par laimestu. Pārdevējs izmantos īsziņā iekļauto balvas saņemšanas kodu, lai piešķirtu jums attiecīgo balvu.
8.3.2.     Lai saņemtu 4.22 – 4.26  punktos norādītā balvas, laimētājam jāierodas pilna servisa degvielas uzpildes stacijā, jādodas pie kases, jāinformē pārdevējs, ka vēlas izņemt balvu, un jāuzrāda laimestu apstiprinošā īsziņa. Pārdevējs izmantos īsziņā iekļauto balvas saņemšanas kodu, lai piešķirtu attiecīgo balvu.

8.3.3.     Svarīgi! Katrs balvu saņemšanas kods ir unikāls un to var izmantot tikai vienu reizi un īsziņā minētajā laika periodā.
8.3.4.     Laimētājs, kas ir saņēmis balvu 4.27. ”Degvielas atlaide nedēļai 5 centi litrā” var izmantot šo atlaidi neierobežotu reižu skaitu īsziņā minētajā laika periodā. Lai saņemtu balvu, laimētājam ir jāuzpilda degviela, tad jādodas pie kases un jāuzrāda laimestu apliecinošā īsziņa.
8.4.Balvas var saņemt Circle K pilna servisa degvielas uzpildes stacijās
8.4.1.     Balvas nr 4.24 – 4.25 nav iespējams saņemt Circle K DUS Daugmalē un Jelgavā. Satiksmes ielā 29
8.4.2.     Balvas 4.7-4.8 ir iespējams saņemt šajās Circle K DUS https://www.circlek.lv/lv_LV/pg1334111259084/pg1334092682774/private/Preces_un_pakalpojumi/Aukstie_dzerieni.html
8.5.Ja Dalībnieks nav laimējis, viņam tiek dota iespēja pieteikties iknedēļas un lielās noslēguma balvas izlozē.
8.5.1.     Iknedēļas balvu laimētāji tiek izlozēti katru pirmdienu sākot ar 13.11.2017. līdz 29.01.2018. Laimētāju saraksts tiks publicēts skrapeunlaime.lv un ar laimētājiem sazināsies personīgi.
8.5.2.     Lielo balvu izlozēs 29.01.2018., laimētājs tiks publicēts skrapeunlaime.lv un ar laimētāju sazināsies personīgi.

8.6.Balvas netiek mainītas pret citu balvu, izmaksātas naudā vai sūtītas pa pastu.
8.7.Laimētās atlaides nesummējās ar citām atlaidēm.
8.8.Norēķinoties par laimestiem, kuru iegādei piešķirta atlaide, nevar izmantot Circle K uzņēmuma kartes.
8.9.Balvu skaits Circle K degvielas uzpildes stacijās var būt īslaicīgi ierobežots. Laimētājs par Balvas pieejamību var uzzināt, apmeklējot Circle K degvielas uzpildes staciju vai zvanot pa tālruni (Degvielas uzpildes staciju tālruņa numurus atrast šeit:  https://www.circlek.lv/lv_LV/pg1334073174978/kontakti/Stacijut%C4%ABkls.html

9.     Pretenzijas un to izskatīšana:
9.1.  Dalībnieks ir tiesīgs izteikt pretenzijas par akcijas norisi, iesniedzot Organizatoram SIA „CircleK Latvia” birojā, Duntes iela 6, Rīga, LV-1013, Latvija, rakstisku iesniegumu līdz 2018. gada 28. janvārim. Šī termiņa ievērošanu apliecina pasta zīmogs uz aploksnes.
9.2.  Pretenzija iesniedzama rakstveidā, tajā norādot sūdzības iesniedzēja vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju, pilnīgu un precīzu iebildumu saturu un pamatojumu.
9.3.  Visas korekti sastādītās pretenzijas tiks izskatītas un Dalībniekam tiks sniegta atbilde 15 (piecpadsmit) kalendāro dienu laikā no rakstiska iesnieguma saņemšanas dienas. Šī termiņa ievērošanu apliecina pasta zīmogs uz aploksnes.

10.  Papildus noteikumi:
10.1.       Akcijas organizators neatbild par:
10.1.1.  Dalībnieku iespējamajiem izdevumiem, kas radušies, lietojot akcijas Spēli;
10.1.2.  sekām, kas radušās nepareizas datu sniegšanas dēļ vai citām Dalībnieka vainas dēļ radušām neprecizitātēm;
10.1.3.  tehniskām problēmām, kuras radušās tehniskās ierīces, no kuras tiek veikta reģistrācija, bojājumu vai interneta traucējumu dēļ;
10.1.4.  trešo personu vai subjektu kļūdām, nolaidību un darbībām, kuru dēļ rodas kavēšanās balvu saņemšanas vai Spēles spēlēšanas laikā.
10.2.       Organizatora un Dalībnieka tiesības un pienākumi aprakstīti tikai šajos noteikumos, kā arī spēkā esošajos normatīvajos aktos. Visai informācijai par Akciju, kas atrodama reklāmas materiālos, ir informatīvs raksturs.
10.3.       Dalībnieka piedalīšanās Akcijā nozīmē, ka Dalībnieks piekrīt normām, kas paredzētas šajos noteikumos.
10.4.       Visas preču zīmes un citus elementus šajos materiālos aizsargā vispārīgie nosacījumi Par Preču zīmes un autortiesības intelektuālā īpašuma tiesībām, tie pieder SIA „Circle K Latvia” un tos nedrīkst izmantot bez rakstiskas SIA „Circle K Latvia” atļaujas. Neatļauta šādu materiālu izmantošana var būt pretrunā ar SIA „Circle K Latvia” vai trešo personu tiesībām.
10.5.       Spēles lietotājs un/vai trešās personas nedrīkst ne pilnībā, ne daļēji pārveidot, kopēt, pavairot, izstādīt, atveidot vai kādā citādā veidā publicēt vai izplatīt SIA „Circle K Latvia” materiālu.
10.6.       SIA Circle K Latvia un Circle K franšīžu darbinieki nekvalificējas iknedēļas un lielās balvas izlozei.
10.7.       Akcijas norises kārtību Organizators ir noteicis šajos noteikumos. Visi Akcijas Organizatora lēmumi Akcijas norises laikā ir galīgi un visiem Dalībniekiem saistoši.
10.8.       Akcijas organizatori saglabā tiesības anulēt balvu izlozes rezultātus, ja atklājas, ka tās dalībnieki nav ievērojuši šajos noteikumos atrunātās prasības. Kā arī, organizatori saglabā tiesības dzēst dalībnieka reģistrāciju un līdz ar to konkrētā dalībnieka rezultātus, ja atklājas, ka dalībnieks nav ievērojis šajos noteikumos atrunātās prasības.
10.9.       Visus radušos strīdus risina saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu.
10.10.    Akcijas Organizētājs patur tiesības jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma veikt izmaiņas akcijas noteikumos, lai nodrošinātu akcijas drošu un godīgu norisi. Akcijas noteikumu izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža Spēlē – akcijas noteikumu sadaļā.
10.11.    Akcijas noteikumi pieejami Spēlē – akcijas noteikumu sadaļā.

Neskaidrību gadījumā sazinies ar Circle K diennakts bezmaksas informatīvo tālruni +371 80009005.