Spēlē BINGO internetā - jauns licencēts operators

Spēlē pirmo tiešsaistes bingo Latvijā un saņem 20 bezriska bingo kartītes! Spēlē BINGO internetā – jauns licencēts operators! Interneta spēļu operators Laimz piedāvā spēlēt interneta BINGO arī latviešiem. Laimz kazino ir Latvijā licencēts spēļu operators, kas sniedz saviem klientiem piedalīties interneta BINGO spēlēs.

Kas ir interaktīvais BINGO?

Interaktīvā bingo pamatā ir tādi paši noteikumi kā tradicionālajam bingo. Interneta bingo spēles notiek daudz biežāk un vienas biļetes cena ir salīdzinoši lētāka – nekā Super Bingo. Jūs nopērkat bingo biļetes un laimestu saņemat – ja sakrīt kāds no spēles rakstiem – tas var būt līnija, centrs, stūri vai visi skaitļi uz biļetes – atkarībā no bingo spēles. Ja jums rodas jautājumi – jums ir iespēja uzdot interesējušos jautājumus Laimz atbalstam izmantojot Live čatu – turpat Bingo sadaļā.

Vai ir iespējams BINGO spēlēt BEZ MAKSAS?

Laimz Bingo operators piedāvā jaunajiem spēlētājiem iepazīšanās bonusu – “Spēlē pirmo tiešsaistes bingo Latvijā un saņem 20 bezriska bingo kartītes! Izmēģini Laimz bingo spēles, neriskējot ar saviem līdzekļiem. Tiklīdz bezriska bingo kartītes ir aktivizētas, nākamo 20 iegādāto kartīšu vērtība tiks uzreiz atgriezta tavā kontā (0.50€ par kartīti)

Cik var laimēt spēlējot BINGO?

Spēlējot Laimz bingo var laimēt līdz pat €2000, atkarība no spēļu istabas. Bingo kartītēm dalības maksa – sākot no €0.17 par biļeti. Spēlējot 75 ball free space, 80 ball un 90 ball bingo – cena būs €0.35.

Kādas ir piedāvātās BINGO spēles?

Laimz bingo operators piedāvā 5 spēļu istabas:

Lai spēle nebūtu vienveidīga – pēc katras spēles istabās nomainās uzvaras līniju formas. Piedāvājam apskatīt piemērus: 

Spēlē BINGO internetā -jauns licencēts operators 6

Atkarībā no izvēlētās istabas - Bingo kartīšu forma atšķiras (bingo kartīšu formas piemēri)

Piemērs - kā izskatās Bingo istaba

bingo istaba

Interesanti raksti

[pt_view id="53dabf812x"]

Leave a Reply