Skaties lielākos notikumus 3 mēnešus Viaplay bezmaksas

Skaties lielākos notikumus Viaplay bezmaksas kopā ar Betsafe

Veic kombinētās likmes Betsafe un skaties karstākās spēles sportā ar Viaplay sporta paketi trīs mēnešus.

Tev būs pieejamas vairāk nekā 40 Eurobasket spēles, lielākā daļa no Čempionu līgas notikumiem, fantastiskais Anglijas Premjerlīgas sniegums, Eirolīga basketbolā un vēl, un vēl. Tas viss būs pieejams vien pirksta nospieduma attālumā no jebkuras vietas un jebkurā laikā ar Viaplay.

Kā saņemt trīs mēnešu Viaplay bezmaksas abonementu

Reģistrējies piedāvājumam: Reģistrējies, spiežot “Reģistrācijas” pogu. Jāreģistrējas tikai vienu reizi.

Veic kombinētās likmes: Apgrozi vismaz €30 kombinētajās likmēs, kas sastāv no četrām sekcijām. Kombinētās likmes kopējais koeficients nedrīkst būt mazāks par 3,0. €30 vērtībā Tu vari veikt tik daudz likmes, cik vēlies.

Aktivizē un izbaudi: Tu saņemsi Viaplay kodu SMS veidā divu darba dienu laikā. Reģistrējies un ievadi maksājumu ailē kodu, ko mēs Tev nosūtīsim. Kodu saņemsi nākamajā darba dienā pēc noteikumu izpildīšanas.

viaplay bezmaksas skatīties

Kas ir Viaplay?

Viaplay ir lielākais straumēšanas pakalpojumu sniedzējs Baltijā. Tu vari skatīties Viaplay tiešsaistē viaplay.lv vai lejupielādēt Viaplay aplikāciju (vispirms jāizveido lietotāja konts). Ar Viaplay Tu vari skatīties visus lielākos notikumus, piemēram, UEFA Čempionu Līgas spēles, Turkish Airlines Eirolīgas basketbola spēles, Premjerlīgas un Eurobasket spēles. Tāpat Tu vienmēr vari sekot līdzi F1 sacīkstēm. Viss rokas stiepiena attālumā un latviešu valodā!

 

Please follow and like us:

You may also like...