Pielietojot spēku, no “United Airlines” lidmašīnas izsēdināts pokera spēlētājs David Dao.

Pielietojot spēku, no “United Airlines” lidmašīnas izsēdināts pokera spēlētājs David Dao.

Skandāls starp “United Airlines” apkalpi un pokera spēlētāju izcēlās brīdī, kad lidmašīnas apkalpe saprata, ka uz esošo reisu 3411 ir pārdotas pārāk daudz biļetes un visiem reisā vietas nepietiks. David Dao atteicās pamest savu vietu, par kuru bija godīgi samaksājis un nevēlējās to atdot kādam šīs aviokompānijas darbiniekam,  tāpēc lidmašīnas apkalpe, pielietojot spēku izvilka pasažieri no vietas un izvilka cauri lidmašīnai. Fiziski iespaidotais pasažieris no lidmašīnas tika izraidīts ar asiņojošu seju, pēc rūpīgākas medicīnas personāla apskates tika konstatēts, ka pasažierim ir smadzeņu satricinājums, izsisti zobi un lauzts deguns.

David Dao pēc pamatprofesijas ir ārsts. Tas pats ārsts kurš piedalījies dažādās pasaules mēroga  pokera sacensībās. 2009. Gadā David Dao ieguva trešo vietu WSOP. Pokeram nopietni Dao pievērsās 2005. Gadā, kad pokera spēlē ieguva otro vietu un 177.000 ASV dolāru lielu naudas balvu.

David Dao ir noalgojis divus advokātus no Čikāgas Tomasu Demetrio un Stefanu Golanu, lai pierādītu, ka viņam bija tiesības atrasties šajā lidmašīnā un ka aviosabiedrībai “United Airlines” nebija nekādu tiesību šādi izrīkoties ar savu pasažieri.

 

Papildinājums:

Amerikas aviokompānija «United Airlines» ir panākusi izlīgumu ar Deividu Dao, kuru aprīļa sākumā piespiedu kārtā izsēdināja no pārpildītas lidmašīnas. United Airlines par notikušo ir uzņēmusies pilnu atbildību, nevainojot nevienu citu, saka advokāts. Čikāgas policijas darbinieks, kurš izsēdināja Dao no lidmašīnas, ir atstādināts no amata. Nav zinām par kādu kompensāciju pokera spēlētājs un aviokompānija ir vienojusies.

Please follow and like us:

You may also like...