Olimpiskās spēles 2018 – laiki, prognozes, rezultāti

Olimpiskās spēles 2018 – laiki, prognozes, rezultāti

Olimpiskās spēles 2018 - laiki, prognozes, rezultāti9. februāris 13:00 Olimpisko spēļu atklāšana

Olimpiskās spēles 2018 - laiki, prognozes, rezultāti25. februāris 13:00 Olimpisko spēļu Noslēguma ceremonija

viens viens kazino knicks likt likmi totalizatorsoptibet knicks likt likmi totalizatorsbetsafe knicks likt likmi totalizators

15. – 17. februāris Skeletons

  • 15. februāris | 3:00 | Martins Dukurs, Tomass Dukurs 1.brauciens
  • 15. februāris | 4:20 | Martins Dukurs, Tomass Dukurs 2.brauciens
  • 16. februāris | 2:30 | Martins Dukurs, Tomass Dukurs 3.brauciens
  • 16. februāris | 3:50 | Martins Dukurs, Tomass Dukurs 4.brauciens
  • 16. februāris | 13:20 | Lelde Priedulēna 1.brauciens
  • 16. februāris | 14:30 | Lelde Priedulēna 2.brauciens
  • 17. februāris | 13:20 | Lelde Priedulēna 3.brauciens
  • 17. februāris | 14:30 | Lelde Priedulēna 4.brauciens

18. – 25. februāris Bobslejs

  • 18. februāris | 13:05 | Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis 1.brauciens divniekiem
  • 18. februāris | 14:40 | Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis 2.brauciens divniekiem
  • 19. februāris | 13:15 | Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis 3.brauciens divniekiem
  • 19. februāris | 14:45 | Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis 4.brauciens divniekiem
  • 24. februāris | 2:30 | Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis 1.brauciens četriniekiem
  • 24. februāris | 3:50 | Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis 2.brauciens četriniekiem
  • 25. februāris | 2:30 | Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis 3.brauciens četriniekiem
  • 25. februāris | 4:00 | Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis 4.brauciens četriniekiem

11. – 22. februāris Kalnu slēpošana

  • 11. februāris | 4:00 | Kristaps Zvejnieks (nobrauciens)
  • 12. februāris | 3:15Lelde Gasūna Milzu slaloms (1.brauciens)
  • 12. februāris | 6:45Lelde Gasūna Milzu slaloms (2.brauciens)
  • 13. februāris | 4:30Kristaps Zvejnieks Alpu kombinācija (Nobrauciens)
  • 13. februāris | 8:00Kristaps Zvejnieks Alpu kombinācija (Slaloms)
  • 14. februāris | 3:15Lelde Gasūna Slaloms (1.brauciens)
  • 14. februāris | 6:45Lelde Gasūna Slaloms (2.brauciens)
  • 15. februāris | 4:00Kristaps Zvejnieks Supergigants
  • 18. februāris | 3:15Kristaps Zvejnieks Milzu slaloms (1.brauciens)
  • 18. februāris | 6:45Kristaps Zvejnieks Milzu slaloms (2.brauciens)
  • 22. februāris | 3:15Kristaps Zvejnieks Slaloms (1.brauciens)
  • 22. februāris | 6:45Kristaps Zvejnieks Slaloms (2.brauciens)

10. – 18. februāris Biatlons

  • 10. februāris | 13:15Baiba Bendika 7,5 km sprints
  • 11. februāris | 13:15Andrejs Rastorgujevs, Oskars Muižnieks 10 km sprints
  • 12. februāris | 12:10Baiba Bendika 10 km iedzīšana
  • 12. februāris | 14:00Andrejs Rastorgujevs, Oskars Muižnieks 12.5 km iedzīšana
  • 14. februāris | 13:00Baiba Bendika 15 km individuālā distance
  • 15. februāris | 13:00Andrejs Rastorgujevs, Oskars Muižnieks 20 km individuālā distance
  • 17. februāris | 13:15Baiba Bendika 12,5 km masu starts
  • 18. februāris | 13:15Andrejs Rastorgujevs, Oskars Muižnieks 15 km masu starts

10. – 22. februāris Šorttreks

  • 10. februāris | 12:00Roberts Zvejnieks 1500 m
  • 13. februāris | 12:00Roberts Zvejnieks, Roberto Puķītis 1000 m kvalifikācija
  • 17. februāris | 12:00Roberts Zvejnieks, Roberto Puķītis 1000 m
  • 20. februāris | 12:00Roberts Zvejnieks 500 m kvalifikācija
  • 22. februāris | 12:00Roberts Zvejnieks 500 m

10. – 15. februāris Kamaniņu sports

  • 10. februāris | 12:10 | Inārs Kivlenieks, Kristers Aparjods, Artūrs Dārznieks 1.brauciens
  • 10. februāris | 13:30 | Inārs Kivlenieks, Kristers Aparjods, Artūrs Dārznieks 2.brauciens
  • 11. februāris | 12:10 | Inārs Kivlenieks, Kristers Aparjods, Artūrs Dārznieks 3.brauciens
  • 11. februāris | 13:20 | Inārs Kivlenieks, Kristers Aparjods, Artūrs Dārznieks 4.brauciens
  • 12. februāris | 12:50Elīza Cauce, Ulla Zirna, Kendija Aparjode 1.brauciens
  • 12. februāris | 14:10Elīza Cauce, Ulla Zirna, Kendija Aparjode 2.brauciens
  • 13. februāris | 12:30Elīza Cauce, Ulla Zirna, Kendija Aparjode 3.brauciens
  • 13. februāris | 14:00Elīza Cauce, Ulla Zirna, Kendija Aparjode 4.brauciens
  • 14. februāris | 13:20Andris Šics/Juris Šics, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš 1.brauciens
  • 14. februāris | 14:40 | Andris Šics/Juris Šics, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš 2.brauciens
  • 15. februāris | 14:30Latvijas izlase Komandu stafete

11. – 24. februāris Distanču slēpošana

  • 11. februāris | 8:15Indulis Bikše Skiatlons
  • 13. februāris | 10:30 Indulis Bikše Sprints
  • 13. februāris | 13:00 | Patrīcija Eiduka, Inga Paškovska Sprints
  • 15. februāris | 8:30 | Patrīcija Eiduka, Inga Paškovska 10 km individuālā distance
  • 24. februāris | 7:00Indulis Bikše 50 km klasiskais stils ar kopēju startu

11. – 24. februāris Ātrslidošana

  • 11. februāris | 9:00Haralds Silovs 5000 m
  • 13. februāris | 13:00Haralds Silovs 1500 m
  • 23. februāris | 12:00Haralds Silovs 1000 m
  • 24. februāris | 13:00Haralds Silovs Masu starts

16. – 23. februāris Daiļslidošana

  • 16. februāris | 3:00Deniss Vasiļjevs Īsā programma
  • 17. februāris | 3:00Deniss Vasiļjevs Izvēles programma
  • 21. februāris | 3:00Diāna Ņikitina Īsā programma
  • 23. februāris | 3:00Diāna Ņikitina Izvēles programma
Please follow and like us:

You may also like...

Leave a Reply