Olimpiskās spēles 2018 – laiki, prognozes, rezultāti

Olimpiskās spēles 2018 – laiki, prognozes, rezultāti

Olimpiskās spēles 2018 - laiki, prognozes, rezultāti9. februāris 13:00 Olimpisko spēļu atklāšana

Olimpiskās spēles 2018 - laiki, prognozes, rezultāti25. februāris 13:00 Olimpisko spēļu Noslēguma ceremonija

viens viens kazino knicks likt likmi totalizatorsoptibet knicks likt likmi totalizatorsbetsafe knicks likt likmi totalizators

 

15. – 17. februāris Skeletons

  • 15. februāris | 3:00 | Martins Dukurs, Tomass Dukurs 1.brauciens
  • 15. februāris | 4:20 | Martins Dukurs, Tomass Dukurs 2.brauciens
  • 16. februāris | 2:30 | Martins Dukurs, Tomass Dukurs 3.brauciens
  • 16. februāris | 3:50 | Martins Dukurs, Tomass Dukurs 4.brauciens
  • 16. februāris | 13:20 | Lelde Priedulēna 1.brauciens
  • 16. februāris | 14:30 | Lelde Priedulēna 2.brauciens
  • 17. februāris | 13:20 | Lelde Priedulēna 3.brauciens
  • 17. februāris | 14:30 | Lelde Priedulēna 4.brauciens

18. – 25. februāris Bobslejs

  • 18. februāris | 13:05 | Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis 1.brauciens divniekiem
  • 18. februāris | 14:40 | Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis 2.brauciens divniekiem
  • 19. februāris | 13:15 | Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis 3.brauciens divniekiem
  • 19. februāris | 14:45 | Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis 4.brauciens divniekiem
  • 24. februāris | 2:30 | Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis 1.brauciens četriniekiem
  • 24. februāris | 3:50 | Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis 2.brauciens četriniekiem
  • 25. februāris | 2:30 | Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis 3.brauciens četriniekiem
  • 25. februāris | 4:00 | Oskars Melbārdis, Oskars Ķibermanis 4.brauciens četriniekiem

11. – 22. februāris Kalnu slēpošana

  • 11. februāris | 4:00 | Kristaps Zvejnieks (nobrauciens)
  • 12. februāris | 3:15Lelde Gasūna Milzu slaloms (1.brauciens)
  • 12. februāris | 6:45Lelde Gasūna Milzu slaloms (2.brauciens)
  • 13. februāris | 4:30Kristaps Zvejnieks Alpu kombinācija (Nobrauciens)
  • 13. februāris | 8:00Kristaps Zvejnieks Alpu kombinācija (Slaloms)
  • 14. februāris | 3:15Lelde Gasūna Slaloms (1.brauciens)
  • 14. februāris | 6:45Lelde Gasūna Slaloms (2.brauciens)
  • 15. februāris | 4:00Kristaps Zvejnieks Supergigants
  • 18. februāris | 3:15Kristaps Zvejnieks Milzu slaloms (1.brauciens)
  • 18. februāris | 6:45Kristaps Zvejnieks Milzu slaloms (2.brauciens)
  • 22. februāris | 3:15Kristaps Zvejnieks Slaloms (1.brauciens)
  • 22. februāris | 6:45Kristaps Zvejnieks Slaloms (2.brauciens)

10. – 18. februāris Biatlons

  • 10. februāris | 13:15Baiba Bendika 7,5 km sprints
  • 11. februāris | 13:15Andrejs Rastorgujevs, Oskars Muižnieks 10 km sprints
  • 12. februāris | 12:10Baiba Bendika 10 km iedzīšana
  • 12. februāris | 14:00Andrejs Rastorgujevs, Oskars Muižnieks 12.5 km iedzīšana
  • 14. februāris | 13:00Baiba Bendika 15 km individuālā distance
  • 15. februāris | 13:00Andrejs Rastorgujevs, Oskars Muižnieks 20 km individuālā distance
  • 17. februāris | 13:15Baiba Bendika 12,5 km masu starts
  • 18. februāris | 13:15Andrejs Rastorgujevs, Oskars Muižnieks 15 km masu starts

10. – 22. februāris Šorttreks

  • 10. februāris | 12:00Roberts Zvejnieks 1500 m
  • 13. februāris | 12:00Roberts Zvejnieks, Roberto Puķītis 1000 m kvalifikācija
  • 17. februāris | 12:00Roberts Zvejnieks, Roberto Puķītis 1000 m
  • 20. februāris | 12:00Roberts Zvejnieks 500 m kvalifikācija
  • 22. februāris | 12:00Roberts Zvejnieks 500 m

10. – 15. februāris Kamaniņu sports

  • 10. februāris | 12:10 | Inārs Kivlenieks, Kristers Aparjods, Artūrs Dārznieks 1.brauciens
  • 10. februāris | 13:30 | Inārs Kivlenieks, Kristers Aparjods, Artūrs Dārznieks 2.brauciens
  • 11. februāris | 12:10 | Inārs Kivlenieks, Kristers Aparjods, Artūrs Dārznieks 3.brauciens
  • 11. februāris | 13:20 | Inārs Kivlenieks, Kristers Aparjods, Artūrs Dārznieks 4.brauciens
  • 12. februāris | 12:50Elīza Cauce, Ulla Zirna, Kendija Aparjode 1.brauciens
  • 12. februāris | 14:10Elīza Cauce, Ulla Zirna, Kendija Aparjode 2.brauciens
  • 13. februāris | 12:30Elīza Cauce, Ulla Zirna, Kendija Aparjode 3.brauciens
  • 13. februāris | 14:00Elīza Cauce, Ulla Zirna, Kendija Aparjode 4.brauciens
  • 14. februāris | 13:20Andris Šics/Juris Šics, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš 1.brauciens
  • 14. februāris | 14:40 | Andris Šics/Juris Šics, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš 2.brauciens
  • 15. februāris | 14:30Latvijas izlase Komandu stafete

11. – 24. februāris Distanču slēpošana

  • 11. februāris | 8:15Indulis Bikše Skiatlons
  • 13. februāris | 10:30 Indulis Bikše Sprints
  • 13. februāris | 13:00 | Patrīcija Eiduka, Inga Paškovska Sprints
  • 15. februāris | 8:30 | Patrīcija Eiduka, Inga Paškovska 10 km individuālā distance
  • 24. februāris | 7:00Indulis Bikše 50 km klasiskais stils ar kopēju startu

11. – 24. februāris Ātrslidošana

  • 11. februāris | 9:00Haralds Silovs 5000 m
  • 13. februāris | 13:00Haralds Silovs 1500 m
  • 23. februāris | 12:00Haralds Silovs 1000 m
  • 24. februāris | 13:00Haralds Silovs Masu starts

16. – 23. februāris Daiļslidošana

  • 16. februāris | 3:00Deniss Vasiļjevs Īsā programma
  • 17. februāris | 3:00Deniss Vasiļjevs Izvēles programma
  • 21. februāris | 3:00Diāna Ņikitina Īsā programma
  • 23. februāris | 3:00Diāna Ņikitina Izvēles programma

 

Summary
Event
Olimpiskās spēles 2018
Location
Phjončhana, Dienvidkoreja,
Starting on
February 9, 2018
Ending on
February 25, 2018
Description
2018. gada ziemas olimpiskās spēles jeb XXIII ziemas olimpiskās spēles notiks Phjončhanā, Dienvidkorejā, no 2018. gada 9. līdz 25. februārim. Spēlēs tiks pārstāvētas 92 valstu komandas.
Offer Price
KRW 40.000
Please follow and like us:

You may also like...

Leave a Reply