Mairis Briedis pret Oleksandr Usyk – Statistika, prognozes

Mairis Briedis pret Oleksandr Usyk - Statistika, prognozes laiki

Mairis Briedis pret Oleksandr Usyk – Statistika, prognozes

27. Janvārī notiks Pasaules boksa supersērijas pusfināla cīņa starp Mairi Briedi un Oleksandru Usiku (Oleksandr Usyk).  Debates, par boksa mača norises vietu bija diezgan spraigas, līdz panākta vienošanās, par mača rīkošanu Latvijā “Arēna Rīga.”

 

Mairis Briedis pret Oleksandr Usyk – cīņā sāksies pēc:

Cīņa noslēgusies: Cīņas uzvarētājs Oleksandr Usyk

 

“Mēs esam ļoti priecīgi, ka varēsim vest “Ali Trofeju” uz Latviju. Usiks ir olimpiskais čempions, pasaules čempions un turnīra pirmais numurs, bet tiekoties ringā ar Latvijas nacionālo varoni un pasaules čempionu Mairi Bridi, Usikam nāksies sastapties ar lielāko pārbaudījumu un izaicinājumu viņa karjerā. Šī būs viena no lielākajām cīņām boksā pēdējos gados.”

“Neprāspējamā atmosfēra ceturtdaļfinālā, fanu radītais troksnis, tas bija īpaši”, sacīja Kalle Sauerlands (Comosa’s Chief Boxing Officer).

 

Mairis-Briedis-pret-Oleksandr-Usyk-viensviens bokss Mairis-Briedis-pret-Oleksandr-Usyk-optibet bokss Mairis-Briedis-pret-Oleksandr-Usyk-olybet bokss Mairis-Briedis-pret-Oleksandr-Usyk-betsafe bokss

 

Oleksandr Usyk boksa cīņa Usiks“Man ir vienalga kur es cīnos”, sacīja Usiks, kurš tiek uzskatīts par cīņas favorītu, kurš visas savas karjeras laikā nav zaudējis nevienu cīnu. “Rīgā būs ap 10 000 fanu, un tas ir lieliski. Fani noteikti var sagaidīt aizraujošu cīņu starp diviem pasaules čempioniem.”

Vēl nesen, 30. Septembrī, pārpildītajā “Arēnā Rīga”, savu līdzjutēju priekšā, 32 gadus vecais Mairis briedis aizvadīja aizraujošu cīņu ar Kubas pārstāvi Mike Perez, kurā viņš uzvaru guva, pēc vienprātīga tiesnešu lēmuma.

mairis briedis bokss cīņa“Man jau bija tāda nojauta, ka Pasaules boksa supersērija varētu atgriezties Latvijā, jo uz cīņu ar Mike Perez “Arēnā Rīga” bija ieradušies neticami daudz atbalstītāju” sacīja Mairis Briedis. “Esmu patiesi priecīgs, ka mana nojauta apstiprinājusies. Esmu pateicīgs saviem Latvijas faniem, kas šo visu padarīja par iespējamu ar savu aizrautību un atbalstu. Tagad viss notiek lai sagatavotos cīņai ar Usiku, un radītu lielisku šovu Janvārī.”

Tuvākajā laikā, Rīgā, notiks preses konference, kurā piedalīsies Mairis Briedis un Oleksandrs Usiks, kā arī nākamajā nedēļā sāksies biļešu tirdzniecība uz “Ali Trofeju” pusfinālu, kā arī tiks paziņots tuvākajā laikā. Sakarā ar  milzīgo pieprasījumu pēc biļetēm, fani tiek aicināti reģistrēties vietnē worldboxingsuperseries.com, lai sekotu līdzi biļešu pārdošanai un izvairītos no vilšanās, biļešu iegādes sakarā.

 

Maira Brieža statistika

mairis briedis statistika cīņaSvara kategorijaCruiserweight
Augums1.86 m
Izstiepjot rokas (garums)203 cm
TautībaLatvietis
Dzimis13 janvāris, 1985 (32 gadi)
Rīga, Latvija
Cīņas pozīcijaOrthodox
Boksera karjera
Cīņas23
Uzvaras23
Uzvaras ar nokautu18
Zaudējumi0

Oleksandr Usyk statistika

Oleksandr-Usyk-statistika bokserisSvara kategorijaCruiserweight
Augums1.90 m
Izstiepjot rokas (garums)198 cm
TautībaUkrainis
Dzimis17 Janvāris, 1987 (30 gads)
Simferopole, Ukraina, Padomju Savienība
Cīņas pozīcijaSouthpaw
Boksera karjera
Cīņas13
Uzvaras13
Uzvaras ar nokautu11
Zaudējumi0

You may also like...

Leave a Reply