Menu Close
TheLotter loteriju operators powerball[table caption=”TheLotter loteriju operators” width=”300″ colwidth=”200|100|” colalign=”left|left|”]
Reitings,10/10
Kopš,2002. gada
Latviešiem reģistrēties, atļauts
Uzticamība,10/10
Latviešu valoda, nav
Krievu valoda, ir
Klientu atbalsts, 10/10
Sindikātu iespēja, ir
[/table]

Valodas: English, Русский, Deutsch, Svenska, Français, Español, Português, Italiano, 中文, 日本語, Polski, Română, Magyar, Nederlands, Čeština.

Populārākās loterijas: US Powerball, Mega Millions, EuroMillions & El Millón, EuroMillions & My Million, EuroMillions & Millionaire Maker un EuroJackpot.

Atbalstītās Transakcijas: VISA, Master Card, Skrill, Neteller, Bankas pārskaitījums, WebMoney, Trusty un Paysafecard

Drošība: Geo Trust, GamblersAnonymous un GamCare.

Bonusi: Līdz pat 11% atlaide – pērkot vairākus variantus


TheLotter loteriju operators piedāvā:

Doties uz TheLotter >>

Izrādās loterijas nebeidzas tikai ar Super Bingo un Momentloterijām kāda no Narvesen kioskiem. Ja, tomēr, tas tā ir – tad esi atceļojis uz pareizo vietu. Vai zināji, ka arī Latvijā var laimēt miljonus? Interneta loteriju platforma ir tiktāl attīstījusies, ka Jums ir iespēja piedalīties tādās loterijās kā “Euro millions“, “Mega Millions” un pat pasaulē plaši pazīstamākajā ASV loterijā – POWER BALL! Vairāk informācijas par Power Ball loteriju Jūs varat iegūt šeit>>.

Kā spēlēt Powerball loteriju?

  1. Jums ir jāizvēlas viens no Eiropas loterijas operatoriem (iesakām TheLotter, loteriju operators Eiropā, kopš 2002. gada)
  2. Jāpiereģistrējas tajā (Vairāk informācijas par TheLotter, jūs varat uzzināt šeit >>)
  3. Izvēlieties skaitļus uz biļetes – spēlētājiem jāizvēlas pieci skaitļi no 1 līdz 69 un vienu papildus “Powerball”numuru no 1 līdz 26
  4. Izloze notiek Amerikas Savienotajās Valstīs katru ceturtdienu un svētdienu pulksten 5:59 no rīta pēc Latvijas laika
  5. Standartā Jūs piedalieties 1 izlozē, bet Jūs varat abonēt priekšlaicīgi uz vairākām izlozēm.

Kā es zinu, ka esmu laimējis?

Jūs saņemsiet paziņojumu uz e-pastu pēc katras izlozes, kā arī varēsiet apskatīt savas laimējušās vai nelaimējušās biļetes Jūsu spēlētāju profilā.

Kas ir “Boosterball”?

Boosterball ir papildus iespēja kā saņemt papildus laimestu. Nospiežot “Boosterball” simbolu zem loterijas kartes, Jūs saviem 3 izvēlētajiem Powerball skaitļiem piešķirat papildus izlozi – veicot papildus likmi 1 – 10€, ja izkritīs izlozē kāds no šiem 3 skaitļiem Jūs saņemsiet attiecīgi iemaksātajai vērtībai laimestu  līdz pat 10 000€!