Longfordā dzīvojoša daudzbērnu māmiņa no Latvijas, laimējusi 7,777 €

daudzbērnu māmiņa no Latvijas laimē loterijā

Longfordā dzīvojoša daudzbērnu māmiņa no Latvijas, laimējusi  7,777 € lielu laimestu, spēlējot Lotto.

Inese, skatoties televīzijas paralēli spēlējusi interneta Lotto,  kad uzzinājusi, ka ir lielā laimesta ieguvēja. Kad iegūtais laimests tika ieskaitīts Ineses bankas kontā, viņa ne mirkli nešauboties devās iepirkties, “Melnās Piektdienas” ietvaros iegādājoties saviem trīs bērniem rotaļlietas, kā arī aviobiļetes, sen plānotajam ceļojumam, visai ģīmetnei uz Latviju. Latvijā Inese ar ģimeni plāno ierasties janvārī. Daļu laimesta ģimene plāno ieguldīt mājokļa uzlabošanas darbiem.

“Es domāju, ka tas ir pārāk skaisti, lai būtu patiesība, bet tad es saņēmu laimestu savā bankas kontā”, smejoties stāstīja Inese. “Protams, es uzreiz zvanīju savam dzīvesbiedram, lai paziņotu par brīnišķīgo laimestu, es biju tik priecīga! Es tik ļoti vēlos satikt savu mammu Latvijā, īpaši tagad, kad esmu iegādājusies biļetes ceļam uz Latviju.”

Graham Ross “Lottoland” menedžeris sacīja: “ Mēs esam priecīgi, ka Inese varēs atzīmēt burvīgus Ziemassvētkus, un satiks savu mammu. Esam ļoti priecīgi, ka visi laimīgie skaitļi sakrita un Inesei bija iespēja iegūt šo jauko laimestu.”

Lottoland ir viens no lielākajiem internet tiešsaistes spēļu pārstāvjiem, kurš saviem spēlētājiem piedāvā laimestus no 1,000,000 mārciņām līdz pat  123 000 000 britu mārciņām un pārstāv pasaules lielākās loterijas, tādas kā PowerBaall, MegaMillions, EuroMillions.  Lottoland piedāvā dažādas skaitļu loterijas un momentloterijas.

 

Loterijas latviešiem

Izrādās tās nebeidzas tikai ar Super Bingo un Momentloterijām kādā no Narvesen kioskiem. Ja, tomēr, tas tā ir – tad esi atceļojis uz pareizo vietu. Vai zināji, ka arī Latvijā var laimēt miljonus? Interneta loteriju platforma ir tiktāl attīstījusies, ka Jums ir iespēja piedalīties tādās loterijās kā “Euro millions“, “Mega Millions” un pat pasaulē plaši pazīstamākajā ASV loterijā – POWER BALL! Vairāk informācijas par Power Ball loteriju Jūs varat iegūt šeit>>.

 

You may also like...

Leave a Reply