Dans Bilzerians Mayweather-McGregor cīņā ieguvis neticamu naudas summu

Dans Bilzerians Mayweather-McGregor cīņā ieguvis neticamu naudas summu – 288 795 Euro

Floyd Mayweather un Conor McGregor boksa mačs tiek uzskatīts par vienu no vislabāk apmaksātajiem mačiem, kur bokseri nopelnīja 100 miljonus dolāru un 30 miljonus dolāru, par cīņu kura noritēja sestdienas vakarā Lasvegasā. Jā neskaita pašus bokserus, kuriem tika labi samaksāts par cīņu, ir arī citi kuri nopelnīja uz šīs cīņas rēķina.

Daudzi likmju licēji, kuri izvēlējās likt savu naudu uz Mayweather uzvaru, kļuva par pāris mārciņām turīgāki. Atgādinām piespēles koeficientus:

Meivezers pret Makgregoru betsafe likmes Meivezers pret Makgregoru optibet likmes Meivezers pret Makgregoru viensviens likmes

Viens no šādiem, likmju licējiem bija arī pasaulē populārais, skandalozais pokera spēlētājs Dan Bilzerian.

Congrats champ #MoneyMakesMoney #YouDidHaveMeSweatingThough

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

Lai gan nav zināms kādu summu viņš licis uz Floyd Mayweather uzvaru ir zināms, ka Dan Bilzerian ieguvis visai paprāvu summiņu, kuru viņš atrādījis saviem Snapchat sekotājiem, publicējot attēlu no Aria kazino, ar saņemto neticamu naudas summu 342,150$ (kas atbilst 288 795 Euro). Protams, tas nevienam nav pārsteigums, ka Dan Bilzerian personīgi apsveica Mayweather  ar uzvaru.

neticamu naudas summu dans bilzerians boksa cina laimests

Jaunākā informācija vēsta, ka Playboy karalis ir pievērsies mierīgākai dzīvei un ir izveidojis savas pirmās monogāmās attiecības ar modeli Sofia Bevarly. Par viņu pirmo satikšanos nevar sacīt, ka tā notikusi kā seriālos, kur acu skatieni sastopas un ir skaidrs ka tā būs lielā mūža mīlestība. Šajā gadījumā viss bijis tieši pretēji. Dan Bilzerian, pirms satika Sofia Bevarly tajā pašā vakarā pārgulējis ar vēl trīs citām sievietēm.

Happy birthday @sofia_bevarly

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

“Jā, man ir draudzene, pirmo reizi. Nu labi, man ir bijušas draudzenes arī pirms tam, bet tas man netraucēja pārgulēt ar citām sievietēm!” tā sacīja Dan Bilzerian intervijā žurnālam Square Mile. “Mēs vienkārši sākām pavadīt laiku kopā. Viņa ir nedaudz citādāka, kā pārējās, jūs saprotat?” viņš sacīja. “Viņa ir gudra, mums ir daudz kopīga, tāpēc šeit nu mēs esam, kopā!”

 

Lasi arī:

Azarts – Miljoni – Pokers – Adrenalīns – iepazīstieties: DAN BILZERIAN

Please follow and like us:

You may also like...