Menu Close

Čeku spēles likums

Otrdien uz otro lasījumu Saeimā nodots “Čeku spēles likums”. Budžeta un finanšu komisijas locekļi lēma, ka turpmāk šis likums dēvējams par “Čeku loterijas likums”, kā arī palielināts iegūstamais naudas laimests.

Sākotnēji bija plānots, ka viena mēneša ietvaros, laimēt varēs vienu laimestu 3000 eiro vērtībā, kā arī desmit laimestus, katru 200 eiro vērtībā, katru nedēļu. Tomēr izskatot “Čeku loterijas likumu” otrajā lasījumā, komisija atbalstīja likumā veiktās izmaiņas, kuras paredz, ka mēneša izlozes lielo 3000 eiro lielo laimestu paaugstinās līdz 10000 eiro, savukārt 10 laimestus, katru 200 eiro vērtībā aizstās ar trīs laimestiem, katru 5000 eiro vērtībā un ieviesīs 50 laimestus, katru 100 eiro vērtībā.

Papildus jau minētajiem laimestiem, izskatīšanai otrajā lasījumā nodoti likuma labojumi un ievīsta papildus izloze, jeb lielā ikgadējā izloze. Izlozes noteikumi paredz, ka ikgadējā izlozē varēs piedalīties, tie dalībnieki, kuru iesniegtie čeki nav laimējuši mēneša izlozēs. No katra mēneša nelaimējušo čeku vidus tiks izlozēti 10 čeki, kuri piedalīsies Gada izlozē.

Gada izlozes laimestu fonds paredz vienu lielo 20000 eiro laimestu, kā arī četrus laimestus katru 10000 eiro apmērā un piecus 2000 eiro lielus laimestus.“Čeki loterijas likums” paredzēts, lai veicinātu pircējus ņemt čekus par saņemtajiem pakalpojumiem un pirkumiem, veicinot nodokļu nomaksu.

Paredzēts, ka pirmā čeku loterija varētu notikt jau 2019. gada jūlijā. Ņemot vērā, to ka izloze 2019. gadā nenoritēs vienu pilnu gadu, Gada izlozes laimesti paredzēti nedaudz mazāki. Čeku loterijas dalībniekiem Gada izlozē būs iespējams laimēt piecus laimestus 1000 eiro apjomā, četrus laimestus 5000 eiro apmērā, kā arī vienu lielo 10000 eiro laimestu.Loterijā piedalīties varēs tie dalībnieki kuri būs iegādājušies preces vai pakalpojumus virs pieciem eiro bez PVN.

Čeki būs jāreģistrē internetā, aizpildot loterijas pieteikuma formu, kurā loterijas dalībniekus lūgs norādīt vietu, kurā čeks saņemts, kā arī kontaktinformāciju, saziņai ar dalībnieku.

Lielākais laimests Latvijas loteriju vēsturē

Lielākais laimests Latvijas loteriju vēsturē

Lielākais laimests Latvijas loteriju vēsturē! €815 001 Kādam Latvijas iedzīvotājam, 30. Novembra vakars, izvērtās īpaši patīkams. Loterijas “Viking Lotto” izlozē, ...
Lasīt vairāk
powerball loterija

Powerball loterija latviešiem

Powerball loterija latviešiem Pacel savu loteriju jaunā līmenī ar ASV Powerball loteriju, kur laimests var sasniegt pat miljardu! Kas ir Powerball ...
Lasīt vairāk

Pensionārs no Madonas, pirmo reizi mūžā spēlējot loteriju – SuperBingo laimests 293 tūkstošus eiro

SuperBingo laimests 293 tūkstošus eiro! SuperBingo laimests 293 tūkstošus eiro! Loterijas laimestu laimējuši divu loterijas biļešu īpašnieki. Taču, tā kā abas ...
Lasīt vairāk
Loading...
Posted in loterijas, ziņas