Menu Close

10 spēles ko vari spēlēt 2 metru attālumā - nepazaudē azartu covid pandēmijas laikā!

Šobrīd ārkārtējo situāciju pagarina līdz 9.jūnijam, tomēr, ir atļauts pulcēties līdz 25 cilvēkiem ievērojot 2 metru distanci. Online-Kazino.Com blogs piedāvā ieskatu: 10 spēles ko vari spēlēt 2 metru attālumā – nepazaudē azartu covid pandēmijas laikā!

nepazaudē azartu covid pandēmijas laikā 10 spēles ko vari spēlēt 2m attālumā

10. Zorb Soccer

Kaut arī šī spēle pieļauj kontaktu tuvāk par 2 metriem, tomēr, bumbas ietērps būs labākā maska rajonā!

šautriņas jeb angliski darts spēle

9. Šautriņas

Šautriņas, jeb angliski “darts” jūs varat spēlēt gan ārā gan iekštelpās. Iesakām spēlēt spēli – kurš pirmais savāks 100 punktus. Zaudētājs – attiecīgi punktu starpībai taisa tik pietupienus, presītes vai atspiešanos.

badmintons spēle

8. Badmintons

Visie noteikti kaut kur bēniņos vai garāžā – visdziļākajā stūrī stāv vecais labais badmintons, ja nav – marš uz Depo – tā tak ir latviešu klasiskā aizraušanās – reizi gadā, kad nu galīgi nav ko darīt – padauzīt badmintona mušiņu līdz uznāk pārāk stipras vēja brāzmas. Tikai neaizmirstiet izmantot cimdus.

novuss spēle galds

7. Korona, jeb novuss

Jā, jūs nepārlasījāties – novusu pazīst arī ar nosaukumu korona un koroona. Novuss ir Latvijas nacionālais sports. Nopērkam tik ss.com borskābi un spēlējam koronu!

Internetu satrauc video kas liek domāt ka Super Bingo krāpjas ierakstā

6. Bingo

Kur nu bez otrā Latvijas nacionālā sporta – SuperBingo, bet šoreiz bez Super. Bingo muciņas – vai nu atrodam omītes vecajos kramos, vai arī uztaisām paši. Bingo kartiņas pēc katras spēles rakstam jaunas un vecās sadedzinām!

akmens skeres papirits viens divi tris

5. Akmens - šķēres - papīrs

Akmens, šķēres, papīrītis 1, 2, 3! Garlaicīga spēle, bet sākumā interese ir augsta, papildus azartu dod – spēlējot uz darbiņiem: iznest miskasti, nomazgāt traukus, izrakt dīķi, izpildīt bērna kontroldarbu, atrast darbu utt.!

minusi basketbola spēle

4. Mīnusi

Mīnusi – klasika bērnu vidū. Spēlēt var visi – vēlams katrs ar savu bumbu, jo – ja izmantosim cimdus, tad 90 % gadījumu pie neprecīza metiena visi vainos tieši tos.

crocket

3. Krokets

Krokets (nejaukt ar kriketu) populārs snobu sporta veids. Pasaulē – amatieru līmenī to spēlē pensionāri, Latvijā popularitāti guva pirms 15 gadiem – to spēlēja visi kam bija kaut cik līdzens mauriņš. Tagad varam atsākt. Veikalos cenas svārstās no €50 līdz pat €250. Diezgan padārgi, bet visu vasaru būs ko darīt.

video games video spēles

2. Videospēles

Šobrīd katram mājas ir pietiekami liels televizors, lai viens no otra spēlētu 2 metru attālumā. Videospēļu klāsts arī ir plašs, lai jūs būtu izklaidēts līdz pandēmijas beigām: FIFA, NBA2K, EA Sports UFC 2, F1 un pat golfs. 

viktorina

1. Filosofiskā viktorīna "Ko ēdīsim pusdienās?"

Diezgan elementāra un tajā pašā laikā sarežģīta spēle – izdomāt ko taisīt vakariņās. Spēlē 2 pieaugušie, reizēm var arī spēlēt kopā ar bērniem, bet parasti viņi paliek uz rezervistu soliņa. Viktorīnu spēlē stundu vai arī velkas visu dienu ar pauzēm – 20 reizes pa 3 minūtēm – viss atkarīgs no iesaistīto motivācijas. Bezkontakta sabļaustīšanās spēle, jo katrs spēlētājs atrodas vai nu savā krēslā vai pat atsevišķās istabās.

Posted in interesanti, ziņas