10 Gudrākie loteriju uzvarētāji

10 gudrākie loteriju uzvarētāji

10 Gudrākie loteriju uzvarētāji

  1. Jason Frye

Pēc 13 miljonu dolāru iegūšanas 2007.gadā Jason Frye, sāka darīt to, ko parasti dara lielu laimestu ieguvēji. Viņš sāka tērēt savu laimestu un un kļuva par īpašnieku pavisam jaunam Cadillac Escalade auto un jau pēc nedēļas kopā ar saviem draugiem baudīja braucienu limuzīnā uz Orlando. Viņš arī tērēja naudu, lai kļūtu par profesionālu golfa spēlētāju. Tomēr pēc dažiem uzdzīves mēnešiem, viņš atgriezās atpakaļ darbā, atverot Bateries Pluss+ veikalu Fortmaiersā. Vēlāk viņš kļuva par neatkarīgu politiķi, tomēr šobrīd viņš ir pavisam parasts uzņēmējs, kurš naudu tērē apdomīgi un kā viņš saka “es pat izvēlos labāk neiet vakariņās ārpus mājas”.

 

10 Gudrākie loteriju uzvarētāji

  1. Sue Herdman

Dažas nedēļas pēc tam, kad zīlniece paredzēja, ka Sue iegūs lielu naudu, viņa laimēja 1,2 miljonus mārciņas. Viņa nevēlējās tērēt naudu dārgās lietās, bet viņa nolēma kļūt par lauksaimnieci un audzēt cūkas. Un lai gan viņa bieži ir līdz ceļiem dubļos, viņa nekad iepriekš nav jutusies laimīgāka. Sue diena sākās plkst. 6.30, kad viņa ceļas reizē ar 7-10 tūkstošiem cūku Anglijas ziemeļos. Kā arī katru trešo nedēļu viņiem piepulcējas ap 100 cūku mazuļi, kas piedzimst šajā saimniecībā. Kādā intervijā viņa saka “uzvarēt loterijā bija lieliski, bet īstā uzvara bija tad, kad es pirmo reizi paņēmu rokās mazu cūciņu”.

 

10 Gudrākie loteriju uzvarētāji

  1. Yancy Hicks

2008.gadā Yancy no Čikāgas beidzot varēja īstenot savu sapni, jo loterijā bija laimējis 1 miljonu dolārus. Viņš turpināja strādā McDonalds, kur viņš strādāja 26 gadus. Viņa sapnis bija izveidot savu ēdināšanas iestādi. Pēc 4 mēnešu meklēšanas, viņš izvēlējās iegādāties Subway franšīzi un 2010.gadā viņš atvēra ātrās ēdināšanas restorānu, kurā šodien strādā 9 darbinieki. Nauda netika tērēta lietām, kas Yancy nav nepieciešamas. Lielu daļu naudas ieguldīja savas meitas izglītībā un vienīgais, ko viņš iegādājas sev par 30 tūkstošiem dolāru bija Chevrolet Corvette.

 

10 Gudrākie loteriju uzvarētāji

  1. Emma Wildin

Emma un viņas vīrs Philips 2013.gadā vinnēja miljons mārciņas. Viņiem bija īpašs plāns, ko ar naudu darīt. Viņi sagaidīja, kamēr mediji novēršas no viņiem un Philps, būdams finanšu eksperts, palīdzēja sadalīt naudu. 100 tūkstošus viņi ieguldīja riska kapitālam, bet pārējos 900 tūkstošus viņi ieguldīja nekustamo īpašumu biznesā. Šo biznesu šobrīd pārvalda Emma un ik mēnesi no tā viņi gūst ievērojamus ienākumus.

 

10 Gudrākie loteriju uzvarētāji

  1. Roy Gibney

Roy bija metāla apstrādes darbinieks, bet tad viņš ieguva 7,5 miljonus mārciņu vinnestu. Viņš sāka ar laimēto naudu rīkoties tieši tā, kā mēs to sagaidām no miljonāriem. Viņš iegādājās 6 guļamistabu savrupmāju, trīs sacīkšu zirgus un vēl dažādas lietas, kas nenesa viņam nekādu labumu. Tad viņš saprata, ka būtu labāk savu naudu ieguldīt. Viņš izveidoja savu metāla lokšņu izgatavošanas uzņēmumu, ieguldīja naudu 14 nekustamajos īpašumos Anglijā un luksus villā Kiprā, kuras vērtība nu jau ir dubultojusies. Tagad viņa īpašumu vērtība ir dubultojusies. Viņš arī ziedo naudu labdarībai, kā arī pats piedalās akcijās, apmeklējot slimnīcas kā Ziemassvētku vecītis.

 

10 Gudrākie loteriju uzvarētāji

  1. Mark Brudenell

Marks vinnēja 900 tūkstošus mārciņas 1997.gadā. Viņš iegādājās ģimenes māju ar piecām guļamistabām Anglijas elitārajā rajonā. Pirms laimesta, viņš bija šoferis un vietējās konditorejas menedžeris. Pēdējos 13 gadus viņš ar savu sievu darbojās logu biznesā, kurā ari ieguldīja savu laimestu. Kādā intervijā viņš saka, ka “Savu laimestu galvenokārt izmantojām, lai ieguldītu biznesā, bet protams mēs iegādājamies sev lielisku māju un dažus auto. Vinnests ir pacēlis mūsu dzīvi un mums ir tādas iespējas, kādas agrāk nebija pieejamas”.

 

10 Gudrākie loteriju uzvarētāji

  1. Brad Duke

Brad ir 2005.gada 220 miljonu Powerball uzvarētājs. Viņa sapnis bija ar sava laimestu pieckāršot trīs gadu laikā. No laimesta dienas viņš uzsāka smagu darbu, lai tiktu pie sava mērķa. Viņš uzsāka vairākus projektus ar 20 darbinieku komandu, ieskaitot personīgo asistentu, finanšu ekspertus u.c. Daļu sava laimesta viņš ieguldīja kalnu riteņbraukšanas sacīkstēs un daļu noguldīja.

 

10 Gudrākie loteriju uzvarētāji

  1. Peter Lavery

Līdz 1996.gadam Peters bija autobusa šoferis, bet tad Nacionālajā loterijā viņš laimēja 10 miljonus mārciņas. Viņš neilgi pēc tam iegādājās dārgas luksusa automašīnas, kas maksājas pusmiljonu mārciņu. Bet pārējo daļu viņš ieguldīja 33 nekustamajos īpašumos Īrijā. Kā arī viņš izveidoja pats savu viskija ražotni. Pie Petera šobrīd strādā 70 cilvēki dažādās Anglijas vietās. Šobrīd viņa ieņēmumi ir jau 3 reizes pārsnieguši laimesta summu.

 

10 Gudrākie loteriju uzvarētāji

  1. James Harvey

James un viņa kolēģi-studenti no Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta 2005.gada janvārī veicot pētījumu atklāja, kā uzvarēt Windfalls loterijā. Sākumā studenti iegādājās biļetes 1000 $ vērtībā – laimejot 3000 $. Tā kā sistēma darbojās – jaunieši ātri vien saka meklēt investorus savam nākamajam solim. Iegādājoties 700 tūkstošus divu dolāru vērtas biļetes un atkārtoti ieguldot 860 no 936 laimētajām biļetēm. Ir aprēķināts, ka šī studentu grupa 7 gadu laikā ir apgrozījusi 3,6 miljardus dolāru. Tieši tāpēc 2011.gadā loterijas īpašnieki noteica ierobežojumu, cik biļetes drīkst pārdot vienā dienā. Loteriju slēdza 2012.gadā.

 

10 Gudrākie loteriju uzvarētāji

  1. Joan Ginther

Joanu mēdz dēvēt par laimīgāko sievieti, jo viņa loterijās ir uzvarējusi 4 reizes. Daudzi cilvēki uzskata, ka tā nav vienkārši nejaušība. 63 gadus vecā sieviete 1993.gadā ieguva 5,4 miljonus dolārus, tad pēc 10 gadiem 2 miljonus dolāru. Vēl pēc diviem gadiem 3 miljonus dolāru, bet 2010.gada vasarā viņa ieguva 10 miljonus dolārus. Daudzi uzskata, ka viņa ir atklājusi kādu nelegālu veidu, kā uzzināt laimīgos skaitļus. Tomēr eksperti saka, ka viņa kā matemātikas skolotāja, iespējams, ir atradusi kādu algoritmu, kas palīdz viņai laimēt, ar līdzīgu stratēģiju kā to darīja MIT studenti ar James Harvey.

You may also like...